Muaj i vështirë astrologjik, por këto 3 shenja Horoskopi janë fatlumët e gushtit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gushti është një muaj i vështirë. Fillon me një super hënë të plotë, do të ketë pesë planetë retrogradë dhe, në përgjithësi, do të na duhet të marrim frymë thellë për një muaj. Megjithatë, jo të gjithë ne.

Së pari, disa do të bien në dashuri dhe ne duhet të jemi të lumtur për ta. Dhe tre në vijim do të jenë më me fat të gushtit, për një arsye shumë të rëndësishme.

Cilat janë shenjat me fat të gushtit 2023?

Demi

Gushti do t’ju gjejë duke menduar shumë për familjen dhe shtëpinë tuaj. Do të ndiheni rehat duke u shprehur hapur, pasi më në fund do të kuptoni se keni hapësirën që ju nevojitet. Është gjithashtu një kohë e mirë për t’i shtuar pak stil dekorimit të shtëpisë tuaj, mos u mërzitni, sigurisht që keni kohë pushimi, kështu që shfrytëzoni sa më shumë kohën tuaj. E gjithë psikologjia juaj do të ndryshojë.

Akrepi

Është nga të paktat raste që nuk flisni vetëm për ndjenjat tuaja dhe e bëni shumë mirë. Gushti do t’ju gjejë duke punuar dhe duke parë të shpërblehen përpjekjet tuaja profesionale. Është koha e përkryer për të ndarë idetë tuaja dhe projektet që po përgatitni. Tregoni se besoni në to dhe me siguri do të gjeni mbështetje.

Ujori

Ndryshe nga Akrepi, ju do të fokusoheni në emocionet tuaja dhe do ia dilni shumë mirë. Do të takoni njerëz të rinj dhe në vend që të luftoni për vëmendjen, do t’ua jepni atë njerëzve që zgjidhni. Ju kaloni kohë me njohje të reja dhe më në fund ndaloni së luftuari për pranimin e të tjerëve. Ju do të jetoni verën tuaj në maksimum, siç e meritoni.

Të fundit

Miley Cyrus: Nuk shoqërohem me të famshëm

Miley Cyrus ka folur për personat në rrethin e saj, ndërsa është shprehur se nuk përfshin personazhe të tjerë...

Lehtësohen procedurat e lejeve për objektet bujqësore e të banimit në fshat

Janë publikuar në fletoren zyrtare ndryshimet e vendimit të Këshillit të Ministrave 283/2015, të cilat lidhen drejtpërdrejt me rregullat dhe procedurat e lejeve të...

Konkurrenca mbyll hetimin për tregun e shërbimit taksi në aeroportin e Rinasit

Autoriteti i Konkurrencës (AK) ka mbyllur procedurën e hetimit të thelluar ndaj ndërmarrjes Tirana International Airport dhe Auto Holiday Albania në tregun e shërbimit...

Thirrja e Salianjit për demokratët: Ejani në PD

Deputeti demokrat Ervin Salianji ka drejtuar një apel për të gjithë demokratët në Partinë Demokratike. Pas vendimit të Gjykatës së Apelit, i cili njohu si...

Punën në shtet e duan më shumë gratë, 61% e aplikimeve

Gratë mbeten më të interesuara për të punuar në administratë. Të dhënat zyrtare të Departamentit të Administratës Publike tregojnë se 61% e aplikimeve u plotësuan...

Lajme të tjera

Web TV