FOTOLAJM/Në një lidhje të re dashurie? Robert Berisha kapet mat dorë për dore me bjonden

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Robert Berisha po shijon një romancë të re. Prive.al e ka fotografuar këngëtarin mbrëmë në kryeqytet dorë për dore me një bjonde.

Identiteti i vajzës në foto nuk është zbuluar ende dhe as Roberti nuk ka reaguar për këtë lidhje të re, që deri tani nuk e ka bërë publike.

Ky zhvillim vjen pas ndarjes nga një tjetër bjonde, Laureta Maqedonci. Ata e zyrtarizuan lidhjen e tyre duke u shfaqur të dashuruar në mediat sociale, me foto romantike e intime.

Mirëpo, pas disa muajsh, i dhanë fund romances.

 

Të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

Buxheti shtesë 2024, qeveria kursen nga skema e pensioneve 75 mln euro

Qeveria miratoi gjatë javës ndryshimet e para në buxhet duke shtuar planin e të ardhurave të përgjithshme me 10,6 miliardë lekë, të cilat do...

A e dini se në cilën moshë njerëzit janë më të pakënaqur?

Një studim i ri ka treguar se në cilën periudhë të jetës njerëzit janë më të palumturit. Hulumtimi nga David Blanchflower, profesor i ekonomisë...

Si ta dini nëse një djalë ju pëlqen apo thjesht po luan me ju?

Djemtë mund të jenë vërtetë të vështirë për t’u lexuar. Por ajo që mund ta bëjë më të lehtë është kërkimi i disa shenjave...

Trump fiton Karolinën e Jugut/ Mposht lehtësisht Nikki Haley

Donald Trump është një hap më afër nominimit presidencial republikan pas një fitoreje masive ndaj Nikki Haley në Karolinën e Jugut, raporton BBC. Ish-presidenti fitoi ndaj...

Lajme të tjera

Web TV