E pazakontë/ Turistët rrihen brutalisht me shklema e grushta (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një grup pushuesish britanikë janë përfshirë në një sherr masiv me shitësit lokalë në Ibiza, ku si pasojë, një pushues është dëmtuar rëndë.

Videoja, e cila është regjistruar në një resort në San Antonio, tregon një turist “topless”, i cili mendohet të jetë anglez, duke u goditur me shkelma dhe grushta nga disa burra.

Nuk është ende i qartë shkaku i dhunës së ndodhur në këtë qytet, i cili është në pikun e sezonit turistik, i mbushur kryesisht me turistë britanikë.

Të fundit

“Të droguar nga TikTok-u”, sociologu: Jemi në një situatë jashtëzakonisht të vështirë

Të mërkurën ndodhi një rast shumë i pazakontë, ku policia vendosi në pranga 67-vjeçaren Natasha Rombula dhe Armando Kumarakun,...

Vendimi për dinarin, BE konfirmon ftesën për Kurtin dhe Vuçiçin: Në Bruksel më 27 shkurt

Bashkimi Evropian (BE) konfirmoi të mërkurën se i kishte thirrur Kosovën dhe Serbinë për një takim më 27 shkurt në Bruksel, për të biseduar...

Kush ishte Afërdita Selimi, zëri i Radio Tirana që s’do të dëgjohet më nga shqiptarët

Zëri që ka shoqëruar shqiptarët për vite me radhë në Radio Tirana për çështjet sociale dhe ekonomike nuk do të dëgjohet më. Gazetarja e njohur...

Çfarë po ndodh? Ambasadori britanik prej orësh në SPAK, detajet e para

Ambasadori britanik Alastaier King Smith ndodhet prej dy orësh në SPAK, ku po zhvillon një takim me prokurorët. Paraprakisht mësohet se temë e takimit janë...

A është Shqipëria gati për t’u anëtarësuar në BE? ja si përgjigjet Rama

Duke folur për median, kryeministri Edi Rama është pyetur nëse Shqipëria është gati për t’u anëtarësuar në Bashkimin Europian. Kreu i ekzekutivit ka deklaruar se...

Lajme të tjera

Web TV