Tronditëse/ 50-vjeçari vret me thikë nënën, i jep fund dhe jetës së tij

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një 50 vjeçar ka vrarë me thikë nënën e tij dhe më pas veten.

Mediat vendase shkruajnë se ngjarja ka ndodhur në Milano mëngjesin e kësaj të mërkurë në apartamentin ku jetonte nëna e tij.

Ka qenë vetë 50 vjeçari që ka njoftuar policinë që ka vrarë një person dhe më pas ka kryer vetëvrasje duke u hedhur nga një lartësi.

Ndërkohë autoritetet vijojnë punën për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje të rëndë./E.T

Të fundit

“Janë 3 banda”/ Lubonja: Liderët politikë kanë grabitur shqiptarët

Në emisionin Open në News 24 u diskutua për deklaratat e kreut të PL Ilir Meta, si dhe për...

Françeska Murati në pritje të fëmijës së dytë, konfirmon lajmin në rrjetet sociale

Françeska Murati i dha sinjalet e para të pritjes së ëmbël vetëm pak ditë më parë, në një bisedë me ndjekësit e saj. Për...

Sefa: Është krijuar një koalicion anti-SPAK, ja pse ka frikë Edi Rama

Avokati Indrit Sefa në studion e emisionit “Open” në News24 tha se sot kemi një koalicion anti-SPAK, dhe do e shikoni se pas dy...

Berisha: “Kush prek votën, duhet të lërë kokën”

Gjatë fjalës së mbajtur në tubimin qytetar, kryetari i PD-së Sali Berisha ka ftuar të gjithë shqiptarët që të ngrihen dhe të mos qëndrojnë...

“U bë forca ime”, ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba

Dijonis Biba u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i edicionit të parë të “Ferma VIP”. Ai u shpall si më i preferuari i publikut...

Lajme të tjera

Web TV