Fotoja ‘rrëmben’ me qindra ‘like’, komenti i Luizit merr gjithë vëmendjen e fansave

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ditën e sotme, Luiz Ejlli ka postuar një foto në profilin e “Instagram”-it,  cila në pak minuta ka marrë mijëra pëlqime dhe komente pafund.

Në imazhin në fjalë, Luizi shfaqet së bashku me partneren e tij, Kiara Tito.

“Ai momenti kur të thotë gruaja “qesh një çikë më shumë””, ka shkruar fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”.

Kaq ka mjaftuar që fansat të ‘gëlojnë’ me komente nga më të ndryshmet, duke shkaktuar edhe debate të vogla mes fansave nga provokimi i ish-banorit të ‘BBV‘./E.T

Të fundit

Ndryshime në dikaster, emërohet drejtori i ri i Shërbimit të Provës (Emri)

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja ka propozuar në takimin e sotëm në Këshillin e Ministrave emrin për Drejtorin e...

Ndryshime dhe të papritura, datat që duhet të mbash mend në dhjetor

12 dhjetor – Hëna e re në Shigjetar Kjo hënë e re të motivon të zgjerosh horizontin, të marrësh më shumë informacion dhe të ndërmarrësh...

Miratohet projektligji për amnistinë e të dënuarve, drafti i kalon Parlamentit për votim

Këshilli i Ministrave ka miratuar në mbledhjen e sotme draftin e Ministrisë së Drejtësisë për amnistinë e të dënuarve, nga e cila përfitojnë 600...

Përfshihet nga flakët autobusi i linjës Elbasan-Tiranë

Autobusi i linjës Tiranë-Elbasan është përfshirë nga flakët. Fatmirësisht Pasagjerët kanë zbritur në kohë dhe nuk raportohet për qytetarë të lënduar. Zjarrfikësja ka mbërritur në...

Përballje e ashpër/ Gruaja padit ish-burrin për ‘diskriminim moshe’

Prishja e një martese është gjithmonë e vështirë për të dyja palët por në një rast të çuditshëm gjykata në Angli ka pranuar padi...

Lajme të tjera

Web TV