test

E bujshme sipas “El Chiringuito”, Neymar akord me Barçën për rikthimin në Camp Nou

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Neymari ka arritur akordin me Barcelonën. Sulmuesi brazilian nuk e ka fshehur kurrë dëshirën për t’u rikthyer një ditë në “Camp Nou”. Stadium ku kaloi 4 sezone fantastike përpara se të kalonte te PSG për 222 mln euro.

El Chiringuito zbulon se 31-vjeçari ka gjetur gjuhën e përbashkët me presidentin Joan Laporta. Bëhet fjalë për një kontratë 2-vjeçare, me opsionin e rinovimit deri në 2026. Dhe 13 mln euro pagë sezonale.

Tani duhen bindur drejtuesit e PSG-së, të cilët kërkojnë 150 mln euro për ta lënë të lirë. Por, Barcelona nuk ka asnjë mundësi të paguajë një shumë të tillë.

Vetë Neymar po bisedon me presidencën e kampionëve të Francës , duke kërkuar një kompromis. Zgjidhja mund të arrihet falë një huazimi.

Të fundit

Luiz Ejlli merr vëmendje me veprimin e tij në videon e fundit pranë Kiarës

Çifti Luiz-Kiara së fundmi janë me pushime ne jug te Shqipërisë ku po i shijojnë edhe me të voglën...

E pazakontë/ Gruaja gjysmë e zhveshur dhunon shoferen e një automjeti (VIDEO)

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në një autostradë në Dallas, ku një grua gjysmë e zhveshur filloi të dhunonte fizikisht drejtuesen e një...

Hotelet në informalitet/ 2.3 mln turistë në 4 muaj, vetëm 13% të deklaruar

Më shumë të huaj që vizitojnë vendin tonë po flenë në strukturat akomoduese. Të dhënat e fundit të INSTAT, tregojnë se vetëm në muajin...

Ngriti skemë mashtruese me TVSH/ Ja sa vite burg do të vuajë 46-vjeçari Erion Berberi

Gjykata e Sarandës ka dënuar me 6 vjet heqje lirie 46-vjeçarin nga Tirana, Erion Berberi. Vendimi është dhënë 4 ditë më parë nga Gjyqtari Mikel...

Shpallet qeni më i ‘shëmtuar’ në botë, ja shpërblimi që mori pronarja

Një qen në SHBA është titulluar si më i shëmtuari në botë. “Wild Thang” që është 8 vjeç e ka fituar garën për Qenin më...

Lajme të tjera

Web TV