Pas largimit të Harry Kane, Tottenham i beson shiritin e kapitenit sulmuesit korean

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas largimit të Harry Kane nga Tottenham te Bayern Munich, çështja kryesore e diskutimeve te “Spurs” ishte pasuesi i shiritit të kapitenit.

Vetë klubi anglez ka bërë me dije përmes rrjeteve sociale se kapiteni i ri i skuadrës së tyre do të jetë sulmuesi Heung-min Son.

Koreano-jugorit i është besuar të jetë lideri i ekipit pas largimit të Kane.

Ky lajm vjen një ditë përpara ndeshjes së parë të Tottenham për edicionin 2023-2024 të Premier League, ku përballë do të ketë Brentford.

Të fundit

Arabia Saudite nënshkruan blerjen e 105 avionëve Airbus nga Franca

Kompania Saudia Group do të blejë 105 avionë pasagjerësh Airbus, teksa ngrinte lart marrëveshjen si më të madhen e...

Mbyllet dega e një banke serbe në veri të Kosovës, shpërndau pagesat e Beogradit

Autoritetet në Kosovë njoftuan të hënën (20 maj) se kanë mbyllur gjashtë njësi të “Bankës Postare Kursimore” të Serbisë në veri të vendit, institucion...

Për të patur flokë të bukur e të shëndetshëm, këto janë 9 ushqimet që duhet të konsumoni

1.Vezët Vezët janë të parat në listë për flokë të shëndetshëm sepse ato përmbajnë shumë proteina dhe biotinë, por edhe shumë lëndë të tjera ushqyese...

“Politikanët që kanë bashkëpunuar me grupet kriminale janë të tmerruar nga SPAK!”

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdaraj i ftuar në një emision televiziv, foli për goditjen e shtatë grupeve kriminale nga SPAK. Ai tha se politikanët që kanë bashkëpunuar...

SPAK godet krimin/ Karamuço: Grupet mund të kundërpërgjigjen dhe të cenojnë sigurinë

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, i ftuar në Real Story, tha se pas aksionit të SPAK është rritur shqetësimi se grupet kriminale mund të...

Lajme të tjera

Web TV