Kërcënoi me jetë protestuesin në Tropojë, shoqërohet pronari i fabrikës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Është shoqëruar në polici një pronarët e fabrikës së e fabrikës së bitumit në Tropojë, pasi kërcënoi me jetë protestuesin i cili kundërshtonte punimet pranë aksit aksin nacional Firzë-Sheshi Trageteve-Bajram Curri.

Mësohet se shtetasi i shoqëruar është Avni Byberi i cili kërcënoi me jetë pronarin e një resorti në zonë, Paulo Gjona.

Kujtojmë se në denoncimi për BW, pronari i resortit ka pranuar se gjatë protestës, Avni Byberin i ka bërë presion dhe e ka kërcënuar.

Pjesë nga debati i tyre:

Paolo Gjona teksa bisedon me Avni Biberin i thotë: Paketimi im është i lehtë?

Avni Byberi i përgjigjet Gjokës duke e kërcënuar: Është krejt i lehtë, nëse lyp paketim ti…paketimi juaj me jetë është krejt i lehtë./E.T

Të fundit

BE arrin marrëveshjen historike, Inteligjenca Artificiale do të rregullohet me ligj

Shtetet anëtare të Unionit dhe Parlamenti Evropian kanë arritur një marrëveshje paraprake mbi "Aktin e Inteligjencës Artificiale". Kjo është tentativa...

Ne socialistët ndajmë suksesin, por përgjegjësitë janë individuale

Nga Elisa Spiropali Shqipëria ka ngut. Ngut për të jetuar. Ngut për të ndryshuar e ndërtuar. Ngut për t’u përmirësuar e për t’u bërë vendi...

“Hapi dyert për 400 mijë njerëz”/ BBC: Kukësi qyteti i parë i nominuar për Nobel

Media prestigjoze thotë se qyteti po përdor historinë dhe mikëpritjen për të joshur turistët Qyteti i Kukësit bëri bujë në mbarë botën kur në vitin...

Pse ushqimet kanë shije tjetër në avion?

Fluturimi ndryshon perceptimin tonë për shijet e ushqimit për shkak të faktorëve të ndryshëm: 1. Temperaturat e ftohta në aeroplanë e zbehin aftësinë tonë për...

Ku punësohen më shumë të rinjtë?

Ndërsa bizneset po përballen çdo ditë e më shumë me mungesë të fuqisë punëtore, duket se zyrat e punës po luajnë rol të rëndësishëm...

Lajme të tjera

Web TV