Aksident i rëndë në aksin Elbasan- Peqin, përplasen dy makina, përmbyset njëra prej tyre

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan- Peqin, ku dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën.

Aksidenti ka ndodhur pranë fshatit Paulesh, ku nga përplasja e fortë, një nga mjetet ka përfunduar jashtë rrugës dhe është përmbysur.

Nga ky aksident fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar por vetëm për dëme të shumta materiale.

Të fundit

Ju duhet një prift, jo një federatë

Nga Skënder Minxhozi Duke mbajtur me zor zyrat e tyre, edhe pasi kanë humbur për më shumë se një dekadë,...

Ceremonitë/ Dita e çlirimit, politika ende e “pushtuar” nga datat

Në varrezat e Dëshmorëve në Tiranë janë mbajtur dje disa ceremoni për 79-vjetorin e çlirimit të vendit. Krerët e shtetit, Begaj, Nikolla e Rama,...

Beleri dhe Greqia/ Na jepni çelësat e burgut, t’ju japim integrimin

Greqia vijon të këmbëngulë në lirimin nga burgu të kryebashkiakut të zgjedhur të Himarës, Fredi Beleri. Shteti fqinj po përdor veton për të penguar...

40% e burrave dhe 58% e grave në Shqipëri kanë vuajtur nga simptomat e shëndetit mendor

Gati më shumë se gjysma e popullsisë së Shqipërisë ka vuajtur nga një lloj simptome e shëndetit mendor, vëren Raporti i Tranzicionit i BERZH...

Lajme të tjera

Web TV