Dy muaj pas dasmës/ Arbana Osmani ndan fotot nga kurorëzimi ‘i fshehtë’ në Toskana

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani ka surprizuar ndjekësit e saj në rrjetet sociale, pasi ka zbuluar disa foto të tjera nga dasma e saj me partnerin Eduard Grishaj, pavarësisht këmbënguljes për ta mbajtur diskret që bëri bashkë të gjithë miqtë dhe të afërmit e saj larg Shqipërisë.

Vetëm dy muaj pasi kurorëzoi lidhjen me regjisorin, Arbana ka publikuar fotot e fshehta nga ceremonia në Toskana, Itali edhe pse fillimisht ngurroi të bënte publike.

Kujtojmë se në ditën e ceremonisë, Arbana dhe Eduardi i vendosën ‘kusht’ të ftuarve ku i kërkonin që të respektonin privatësinë që ata dëshironin të kishin, dhe mos të ndanin foto nga dasma.

foto galeri

Të fundit

Stuhi dhe tornado në SHBA/ Raportohet për gjashtë të vdekur

Moti i keq ka përfshirë Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Raportohet se 6 persona kanë ndërruar jetë pasi tornadot...

Parashikimi i motit/ Temperatura të ulta në gjithë Shqipërinë

Sipas MeteoAlb, moti i kthjellët, por relativisht i ftohtë do të mbizotërojë në të gjithë territorin e vendit deri pas-mesdite kur pritet kalim i...

Horoskopi ditor, 10 Dhjetor 2023

DASHI Gjatë kësaj dite do bëni mirë të reflektoni më gjatë dhe të braktisni disa zakone të këqija. Keni për ta parë se shumë shpejt...

NBA/ Los Angelos Lakers mposhtin Indiana Pacers dhe janë fitues të In-Season Tournament

LeBron James dhe Anthony Davis kombinuan për 65 pikë, teksa Los Angeles Lakers fituan turneun inaugurues të NBA In-Season, me rezultat 123-109 ndaj Indiana...

VIDEO/ Inter mposht lehtësisht Udinesen në “Giuseppe Meazza” dhe rikthehet në kryesim

Interi rikthehet sërish në krye të Serie A. Skuadra e Simone Inzaghit zhvilloi një ndeshje perfekte në “San Siro” duke mposhtur 4-0 Udinesen. Fundi i...

Lajme të tjera

Web TV