“Gjithmonë bashkë”/ Bora e uron Donaldin për ditëlindje me fjalët më të ndjera

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Donald dhe Romeo Veshaj festojnë sot ditëlindjen. Bora Zemani është kujdesur ta urojë edhe publikisht partnerin me një urim të shkurtër, por shumë të ndjerë, duke thënë shumë, vetëm me një fjali.

“Unë e di që ti je gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm me @romeoveshaj, por ti e di që do jesh gjithmonë bashkë dhe asnjëherë vetëm, me mua! Gëzuar ditëlindjen”, –ka shkruar moderatorja.

Bora ka ndarë edhe disa foto të të dyve bashkë dhe në Story ka ndarë një video të Donaldit dhe Romeos duke uruar njëri-tjetrin me një përqafim në orën 00:00./  S.M

“Gjithmonë bashkë”, Bora e uron Donaldin për

Të fundit

Ndryshime dhe të papritura, datat që duhet të mbash mend në dhjetor

12 dhjetor – Hëna e re në Shigjetar Kjo hënë e re të motivon të zgjerosh horizontin, të marrësh më...

Miratohet projektligji për amnistinë e të dënuarve, drafti i kalon Parlamentit për votim

Këshilli i Ministrave ka miratuar në mbledhjen e sotme draftin e Ministrisë së Drejtësisë për amnistinë e të dënuarve, nga e cila përfitojnë 600...

Përfshihet nga flakët autobusi i linjës Elbasan-Tiranë

Autobusi i linjës Tiranë-Elbasan është përfshirë nga flakët. Fatmirësisht Pasagjerët kanë zbritur në kohë dhe nuk raportohet për qytetarë të lënduar. Zjarrfikësja ka mbërritur në...

Përballje e ashpër/ Gruaja padit ish-burrin për ‘diskriminim moshe’

Prishja e një martese është gjithmonë e vështirë për të dyja palët por në një rast të çuditshëm gjykata në Angli ka pranuar padi...

Kjo është gruaja më e fuqishme në botë për 2023, sipas Forbes

Revista “Forbes” ka shpallur për të dytën herë si gruan më të fuqishme në botë presidenten e Komisionit Europian, Ursula von der Leyen. Ndërkohë që...

Lajme të tjera

Web TV