Makina e policisë përplas “Porsche”-in e kampiones Majlinda Kelmendi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje
    

Një automjet i Policisë së Kosovës e ka goditur automjetin e llojin “Poersche Macan”, nën drejtimin e xhudistes kampione të botës, Majlinda Kelmendi në një zonë të Prishtinës.

Sipas “Klan Kosova”, nga dëshmitarët e rastit, mësohet se kjo ngjarje lidhet me një vjedhje që kishte ndodhur në zonën në fjalë vetëm gjysmë ore para përplasjes së makinave.

Si rezultat i gatishmërisë së policisë për të qenë në vendngjarje sa më shpejtë, automjeti i tyre është përplasur me atë të xhudistes, Majlinda Kelmendi./E.T

Të fundit

Ju duhet një prift, jo një federatë

Nga Skënder Minxhozi Duke mbajtur me zor zyrat e tyre, edhe pasi kanë humbur për më shumë se një dekadë,...

Ceremonitë/ Dita e çlirimit, politika ende e “pushtuar” nga datat

Në varrezat e Dëshmorëve në Tiranë janë mbajtur dje disa ceremoni për 79-vjetorin e çlirimit të vendit. Krerët e shtetit, Begaj, Nikolla e Rama,...

Beleri dhe Greqia/ Na jepni çelësat e burgut, t’ju japim integrimin

Greqia vijon të këmbëngulë në lirimin nga burgu të kryebashkiakut të zgjedhur të Himarës, Fredi Beleri. Shteti fqinj po përdor veton për të penguar...

40% e burrave dhe 58% e grave në Shqipëri kanë vuajtur nga simptomat e shëndetit mendor

Gati më shumë se gjysma e popullsisë së Shqipërisë ka vuajtur nga një lloj simptome e shëndetit mendor, vëren Raporti i Tranzicionit i BERZH...

Lajme të tjera

Web TV