Bien sërish monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 3 Shtator 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot, më 2 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.2 lekë dhe shitet me 101 lekë.

Euro blihet me 107.2 lekë dhe shitet 108.3 lekë.

Paundi britanik blihet me 124.3 lekë dhe shitet me 126.2 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 111.5 lekë, ndërsa në shitje me 113 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 72.1 lekë, ndërsa në shitje me 74.7 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ S.M

Bien sërish monedhat e huaja/ Kursi i këmbimit, 3 Shtator 2023

Të fundit

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën: Ja çdo bëjë ai në janar

Është përfolur gjatë se do të marrë pjesë në Big Brother VIP 3, por a do të jetë vërtetë...

Turbinat e erës gjejnë një vend të ri, për të qenë më të efektshme

Turbinat e erës kanë gjetur një vend të ri: turbinat do të pluskojnë mbi ujë për të qenë më të efektshme dhe më pak...

Sporti në zi/ Ndahet papritur nga jeta ish-futbollisti i njohur, dyshohet se…

Një lajm i trishtë ka ardhur nga Kroacia, me ndarjen nga jeta të ish-mbrojtësit 34-vjeçar, Ivan Çelikoviç. Ai së fundmi ishte pjesë e Konavljanin në...

SHBA e injoroi, Berisha: S’kam çfarë të them më…

Ish-kryeministri Sali Berisha i është përgjigjur sot të ngarkuarit me punë të ambasadës së SHBA-ve në Tiranë, David Wisner, i cili deklaroi se nuk...

Luhatjet e vazhdueshme të euros dhe dollarit, godasin eksportin e bimëve medicinale

Forcimi i monedhës vendase, leku nuk ka sjellë pasoja pozitive për eksportuesit të cilët i shesin mallrat e tyre me monedhën evropiane. Jo vetëm fasonët...

Lajme të tjera

Web TV