test

Lista e re e anëtarëve të Këshillit të PD, largohen besnikët e Berishës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Lulzim Basha mblodhi dje Këshillin Kombëtar në Pallatin e Sportit ‘Asllan Rusi’. Grupimi i Bashës shtroi dje disa propozime mes të cilave edhe ai që Basha të ishte kreu i grupit parlamentar, post të cilin e mbante Gazment Bardhi.

Po ashtu, janë zbardhur edhe emrat e votuar dje nga grupimi i Bashës të cilët janë zgjedhur anëtarë të Këshillit Kombëtar./ S.M

Të fundit

Kredi me zero interes për punonjësit e administratës, ja si do të ndahen, kriteret

Zbardhet sistemi i pikëzimit me kriteret mbi bazën e të cilave do të vlerësohen punonjësit e administratës që aplikojnë...

Djali i Belerit kandidat i PD për Himarën? Dhuli zbulon çfarë pritet të ndodhë

Apeli i GJKKO la në fuqi dënimin për Fredi Belerin me 2 vite burg për korrupsion zgjedhor. Ish-zëdhënësi i fushatës së Belerit, Skerdjan Dhuli...

E trishtë/ Ndahet nga jeta në moshë të re këngëtari i njohur

Shifty Shellshock, emri i vërtetë i të cilit ishte Seth Binzer, i grupit Crazy Town, të cilët u bënë të njohur për këngën e...

“Grekët, të zënë në çarkun e tyre”/ Çupi: ‘Beleri’, problem i Greqisë

Gjykata e Apelit të Posaçëm la të pandryshuar dënimin për Fredi Belerin. Kryetari i zgjedhur i Himarës do të qëndrojë në qeli deri në...

VIDEO/ Austria kalon në avantazh ndaj Holandës, autogol qesharak i Malen

Mbyllen 45-minutat e para në dy ndeshjet e Grupit D, aty ku rezultati më befasues vjen nga ndeshja mes Holandës dhe Austrisë. Për momentin...

Lajme të tjera

Web TV