Makina e policit përplaset me çiftin e italianëve në aksin Kardhiq-Delvinë (FOTO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje
    

Një aksident është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Kardhiq-Delvinë në Vergo.

Mësohet se dy automjete janë përplasur kokë më kokë.

Në njërën prej makinave udhëtonte një punonjës i Policisë Kufitare dhe në automjetin tjetër një çift italian.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të lënduar, ndërsa dëmet materiale në të 2 automjetet janë të konsiderueshme./e.t

Të fundit

Situata me reshjet në vend, ministri Balla: Shoferët të qarkullojnë me kujdes

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar lidhur me situatën e krijuar në akset rrugore në vend pas reshjeve...

Jordania: Izraeli synon të dëbojë palestinezët nga Gaza

Ministri i Jashtëm i Jordanisë, Ayman Safadi, deklaron se Izraeli po e zbaton një politikë për t’i detyruar palestinezët të ikin nga Gaza përmes...

Adele hap shpirtin: Unë vuaj nga depresioni

Këngëtarja e famshme britanike Adele në një intervistë për Hollywood Reporter ka pranuar se vuan nga depresioni. Këngëtarja, e cila ka lindur dhe është rritur...

Saranda në listën e destinacioneve për Krishtlindje, lë pas Londrën dhe Pragën

Bazuar në mbi 600,000 votat e udhëtarëve nga 168 vende në mbarë botën, organizata e destinacioneve më të mira evropiane (EBD) ka zbuluar listën...

Valbona Selimllari kundër Xhemi Shehut: Është tallje ajo që bëjnë në Portokalli

Imitimin e Valbona Selimllarit nga Xhemi Shehu në “Portokalli”, duket se Valbona nuk e ka pritur aspak mirë. E ftuar në emisionin “DWTS Fan Club”,...

Lajme të tjera

Web TV