Tjetër ndërhyrje për Fatos Nanon/ Mjekët: I pastruam mushëkritë, operacioni i suksesshëm

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-kryeministri Fatos Nano i është nënshtruar këtë të martë një ndërhyrje tjetër kirurgjikale.

Ndërhyrja i është bërë për t’i pastruar mushkëritë. Mjekët thonë për ABC News se operacioni ka rezultuar i suksesshëm.

Ndërkohë, ish-kryeministri Nano vijon trajtimin në spital dhe rikuperimi sipas mjekëve kërkon kohë.

Megjithatë aktualisht gjendja shëndetësore e Fatos Nanos është e qëndrueshme.

Të fundit

U bllokuan në një tunel në Indi për 17 ditë/ Ja si arritën të mbijetojnë 41 punëtorët

Edhe pse në spital, punëtorët indianë që mbetën të bllokuar për 17 ditë në një tunel janë tashmë të...

A jeni në listë? 3 shenjat e zodiakut që do të kthehen te ish-partnerët në vitin 2024

Ne ndërmarrim vetëm pak ditë para ndryshimit të kohës dhe siç tregojnë yjet, janë tre shenja të zodiakut që në dashuri do të bëjnë...

Pneumonia misterioze, Kina rikthen maskat/ Europa merr masa të rrepta

Autoritetet shëndetësore të Europës janë vënë në gatishmëri të lartë pas miratimit të masave të rrepta në Kinë, këtë herë për të kontrolluar një...

BE presion Greqisë për Shqipërinë/ Zbulohet hapi tjetër i Athinës

Ka disa ditë që në Athinë zhvillohen konsultime intensive diplomatike, në mënyrë që Greqia të japë miratimin tek letra e përbashkët e 27 vendeve...

Balla: Shqipëria krenare për miqësinë dhe aleancën strategjike

Ministri i Brendshëm Taulant Balla, gjatë qëndrimit në Londër ku po zhvillon një vizitë zyrtare, festoi së bashku me një komunitet shqiptarësh, përfaqësues të...

Lajme të tjera

Web TV