test

Zgjedhjet në Bashkinë e Kukësit/ Regjistrohet në KQZ kadidati i BF (EMRI)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Teksa më 24 shtator do të mbahen zgjedhjet për bashkinë e Kukësit, koalicioni ‘Bashkë Fitojmë’ përmes një kërkese të depozituar në KQZ kërkon regjistrimin në këtë proces. Shkresa në fjalë mban datën 6 shtator.

Edhe në këto zgjedhje, kandidati i Berishës, Emri Vata regjistrohet nëpërmjet partisë së Ilir Metës.

Kujtojmë se zgjedhjet në Kukës do të përsëriten pasi Safet Gjici dha dorëheqje pas videoskandalit në zyrën e tij./  S.M

Zgjedhjet në Bashkinë e Kukësit/ Regjistrohet në KQZ

Të fundit

Pothuaj 80% vlerësim pozitiv për kombëtaren shqiptare, edhe pse u eliminua

Nga Eduard Zaloshnja Pas eliminimit të kombëtares sonë nga kampionati europian, dy portale të mirëndjekura shqiptare, BalkanËeb dhe Shqiptarja.com pyetën...

Skandali me mjekët tek Onkologjiku/ Reagon Koçiu

Ministrja e Shëndetësisë Albana Koçiu është “zgjuar” pasdite për të reaguar në lidhje me skandalin e bluzave të bardha tek Onkologjiku. Në një deklaratë për...

U aludua se ka tradhtuar Loredanën me të dashurën e re, reagon Mozzik

Mozzik ka reaguar përmes një postimi në Instagram për zërat që qarkullojnë se ai i ka shkruar Lotinës, të dashurës së re ndërsa ishte...

Laboratori me kokainë në Frakull, GJKKO jep vendimin për 10 të pandehurit (Emrat)

Gjykata e Posaçme ka shpallur vendimin për 10 personat  e arrestuar për Laboratorin  e kokainës që u zbulua në Frakull të Fierit.  Të akuzuarit...

EURO2024/ Sfidat e fundit në grupin D, formacionet zyrtare të sfidës Holandë-Austri

Holanda dhe Austria zhvillojnë ndeshjet e tyre të fundit në kuadër të fazës së grupeve në Euro 2024, përkatësisht Grupin D. Të dyja kombëtaret do...

Lajme të tjera

Web TV