“Gëzuar ditëlindjen udhëheqësit tonë historik”/ Balla uron Nanon me foton nostalgjike

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Lideri historik i Partisë Socialiste, Fatos Nano feston sot 71 vjetorin e lindjes.

Në këtë ditë të veçantë për të, ministri i Brendshëm Taulant Balla është kthyer pas në kohë, duke postuar një foto të disa viteve më parë, ku shfaqet në krah të Nanos dhe e uron për ditëlindje.

“Gëzuar ditëlindjen udhëheqësit tonë historik Fatos Nano! Mirënjohje gjithmonë.”, ka shkruar Balla në foton që ka shpërndarë në Facebook./   S.M

 

 

Të fundit

E frikshme!/ Sociologia: Fëmijët i nisin sot marrëdhëniet seksuale që 12-13 vjeç

Sociologia, Marsi Simo, e ftuara e emisionit “Shije Shtëpie” për të folur rreth temës “hiperseksualizimi tek fëmijët”, shpjegoi definicionin...

Tarifat e Brexit për automjetet elektrike, BE propozon pezullim

Komisioni Evropian dëshiron t’i shtyjë tarifat e Brexit-it për automjetet elektrike dhe bateritë për tre vite. Kjo është arsyeja pse sot ai u ka propozuar...

Padia për marrëveshjen për emigrantët, Manja: I ka kaluar të gjitha filtrat!

Ministri Ulsi Manja në përfundim të mbledhjes së qeverisë u pyet për marrëveshjen me Italinë për emigrantët. Ai theksoi se për asnjë arsye nuk ka...

Studimi i ‘PISA 2022’ për rezultatet e dobëta të nxënësve, gishti drejtohet nga mësuesit!

Rënien drastike e nivelit të nxënësve në Raportin “Pisa 2022”, ekspertët ia atribuojnë ndër të tjera mungesës së trajnimit të mësuesve dhe nivelit të...

Inteligjenca artificiale vjen me risi edhe në modë, krijohet copa që ndryshon ngjyrë

Mendoni një botë ku mjafton një gjest i thjeshtë me duar dhe mund të ndryshoni ngjyrën e veshjeve në çfarëdo që ju pëlqen. Kjo është...

Lajme të tjera

Web TV