Sabri Fejzullahu feston sot datëlindjen, do habiteni me moshën e tij

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtari i mirënjohur Sabri Fejzullahu, i cili numëron një karrierë muzikore mbi 40 vite, mbush plot 76 vite jetë.

Siç ndodh thuajse çdo vit, bashkëshortja e tij, Nera i bën urimin e parë Sabriut.

Por mesa duket këtë herë me të hyrë mesnata ai mori një urim edhe nga nipi i tij, Arti, i cili e uroi gjyshin Sabri publikisht nëpërmjet rrjeteve sociale.

Sabri Fejzullahu feston sot datëlindjen, do habiteni me moshën e tij

Këtë vit, Sabriu ka vendosur ta festojë datëlindjen vetëm me bashkëshorten e tij, duke udhëtuar drejt Turqisë.

Sabri Fejzullahu feston sot datëlindjen, do habiteni me moshën e tij

Sabri Fejzullahu feston sot datëlindjen, do habiteni me moshën e tij

Të fundit

Paundi britanik dhe euro, në rënie/ Kursi i këmbimit, 30 nëntor 2023

Sot më 30 nëntor 2023, dollari amerikan blihet me 93.2 lekë dhe shitet me 94.3 lekë. Euro blihet me 102.3 lekë dhe shitet 103.2 lekë. Franga...

Parashikimi i motit për ditën e enjte, 30 nëntor 2023

Për ditën e Enjte pritet përmirësim i përkohshëm kushteve atmosferike. Moti parashikohet të jetë me alternime vranësirash e kthjellime, pas orëve të mesditës shtim të...

Horoskopi 30 nëntor 2023: Çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë

DASHI Komunikimi me të tjerët do jetë shumë i mirë sot. Do keni edhe një fuqi bindëse për t’u adhuruar. Nëse jeni tashmë në një...

Arsenal shkatërron Lensin në “Emirates”, francezët të pafuqishëm përballë “Topçinjve”

Arsenali fiton me rezultat tenistik 6-0 ndaj Lensit në kuadër të xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve në grupin B. Epërsinë “Topçinjve” ia dha...

Lajme të tjera

Web TV