Tronditet vendi në orët e para të mëngjesit, burri vret gruan me sende të forta

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një grua e cila punon si kujdestare në banesën e një çifti të moshuarish ka shkuar në punë këtë të diel për të gjetur pa jetë zonjën e shtëpisë.

80-vjeçarja është goditur me shkop druri nga bashkëshorti moshatar, i cili është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Përmet.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Pëllumbarë rreth orës 6:30 të mëngjesit.

I moshuari është i proceduar penalisht edhe më parë për veprën penale “Dhuna në familje”.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë  vijon punën për sqarimin e rrethanave të kësaj ngjarjeje./   S.M

Të fundit

Pneumonia misterioze, Kina rikthen maskat/ Europa mer masa të rrepta

Autoritetet shëndetësore të Europës janë vënë në gatishmëri të lartë pas miratimit të masave të rrepta në Kinë, këtë...

BE presion Greqisë për Shqipërinë/ Zbulohet hapi tjetër i Athinës

Ka disa ditë që në Athinë zhvillohen konsultime intensive diplomatike, në mënyrë që Greqia të japë miratimin tek letra e përbashkët e 27 vendeve...

Balla: Shqipëria krenare për miqësinë dhe aleancën strategjike

Ministri i Brendshëm Taulant Balla, gjatë qëndrimit në Londër ku po zhvillon një vizitë zyrtare, festoi së bashku me një komunitet shqiptarësh, përfaqësues të...

Nëse doni shëndet të mirë, ja e vetmja gjë që duhet të ndryshoni kur hani

Nëse jeni rritur në vitet '80 ose '90, shanset janë që të keni qenë dëshmitarë të shumë dietave që shkojnë e vijnë. Atkins apo...

Vajza e tij humbi jetën në lule të rinisë/ Familja e Vangjel Tavos hap dyert e mortit

Familja e ish-nënkryetarit të Kuvendit, Vangjel Tavos, ka hapur dyert e mortit pas një tragjedia te rëndë, ku vajza e tij ka humbur jetën...

Lajme të tjera

Web TV