A jeni një prej tyre? Këto tre shenja horoskopi bëjnë super dhurata

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Të gjitha shenjat kanë talentet e veta, ama kur bëhet fjalë për dhuratat, këto tre shenja meritojnë nga një medalje:

Gaforrja

Gaforret mendojnë gjithnjë për të tjerët, ndaj s’është fare çudi që të bëjnë dhurata të bukura dhe të shtrenjta. Nga ana tjetër, Gaforrja është një shenjë e ndjeshme dhe nostalgjike, ndaj shpeshherë mund të të bëjë dhurata simbolike dhe të veçanta, për të të treguar se sa rëndësi ke për të.

Virgjëresha

Falë vëmendjes ndaj detajeve, Virgjëresha të nderon me super dhuratat që bën. Është gjithnjë e kujdesshme dhe vë re interesat, pasionet dhe dëshirat e tua, ndaj nuk gabon kurrë me dhuratat.

Peshorja

Peshorja, si gjithmonë, është e fiksuar me ekuilibrin dhe të bukurën, ndaj nëse je mjaftueshëm me fat sa të marrësh një dhuratë nga Peshorja, dije që nuk do ta harrosh kurrë.  /   S.M

Të fundit

Mallorca ndal në barazim Barçën në shtëpi, Vedat Muriqi fantastik me gol dhe asist

Mallorca rezulton “kockë” e fortë ndaj Barcelonës në javën e shtatë të La Ligës, duke barazuar me shifrat 2-2,...

Juventus mposht minimalisht Leccen dhe vijon ndjekjen ndaj Interit kryesues

Juventus-Lecce çelën javën e gjashtë të Serie A, me “bardhezinjtë” që fituan minimalisht, 1-0 në “Allianz Stadium”, ndërsa miqtë nga ana tjetër pësojnë humbjen...

Kurti: Në Bruksel, Vuçiç tha se Radojçiç do të bëhet “Adem Jashari i serbëve”

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zbuluar detaje mbi deklarimet që ka bërë presidenti i Serbisë në takimin e 2 majit në Bruksel.  Me...

Pas disfatës në Kukës, flet për herë të parë Sali Berisha

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për herë të parë për disfatën në Kukës, duke vijuar me avazin e vjetër. Në një emision televiziv ai...

Basha akuzon Serbinë: Skenar sekret për të marrë nën kontroll veriun e Kosovës

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha komentoi ngjarjen më të fundit nga veri i Kosovës, ku një grup i armatosur sulmuan ditën e diel...

Lajme të tjera

Web TV