Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

Kjo është arsyeja pse bateria e iPhone-it tuaj nuk zgjat shumë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Vitet e fundit ka pasur dyshime se 5G mund të ndikojë negativisht në baterinë e pajisjes, por një test i fundit nga Wall Street Journal i jep edhe më shumë arsye këtij pretendimi.

Vlen të përmendet se duke qenë se spektri i 5G në Amerikë është i ndryshëm nga ai në Evropë, është e arsyeshme të jemi të kujdesshëm, pa domosdoshmërisht kjo që nuk ka gjasa të vërehet e njëjta rënie në baterinë e iPhone dhe në rrjetet evropiane.

Testi i Wall Street Journal, i cili pranon çdo të metë që mund të ketë, konsistoi në shikimin e videove në YouTube me cilësinë e vendosur në “Auto”. Testi u krye në iPhone SE 3, iPhone 13 Pro, iPhone 13 mini dhe iPad Air, në një rrjet 5G dhe më pas në një rrjet 4G.

Nëse dëshironi që bateria e iPhone tuaj të zgjasë më gjatë, mund ta bëni atë të përdorë më pak 5G. Shkoni te Settings > Cellular > Voice and data dhe vendosni lidhjen në 5G Auto. Kjo mundëson modalitetin Smart Data, një cilësim që do të ndërrojë në mënyrë dinamike lidhjen tuaj midis 5G dhe LTE për të kursyer energji./E.Ç

Të fundit

Lajmi i Fundit/ Qëllohet gjatë mitingut në Pensilvani Donald Trump

Ish presidenti amerikan Donald Trump eshte qelluar gjate nje mitingu ne Pensilvani. CNN ka publikuar pamjet e sulmit ndaj Trump. Ish...

Egla dhe Graciano bëhen bashkë, çfarë po përgatisin

Fituesja e Big Brother Vip, Egla Ceno vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar dhe çdo postim i saj ngjall kuriozitet. Mirëpo...

Analiza e REL: Samiti i Uashingtonit dhe trashëgimia e vërtetë e tij

Ukraina mund të jetë përafruar më shumë me NATO-n në samitin e aleancës ushtarake në Uashington, këtë javë, por është vështirë t’i shpëtosh ndjenjës...

Zyrtare, portieri shqiptar rinovon me Cesena-n

Giulio Veliaj do të vazhdojë të jetë pjesë e Cesena-s edhe për sezonin e ardhshëm. Klubi që këtë vit u ngjit në Serie B i...

Elton John urinon brenda shishes plastike në dyqanin luksoz

Këngëtari i njohur Elton John vendosi papritur të mos respektojë një sërë rregullash në një dyqan luksoz në Paris. Mesa duket, artisti spektakolar ka...

Lajme të tjera

Web TV