Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

Nuk ka fitues në “Arenën e Demave”, mbyllet në barazim sfida mes Partizanit dhe Egnatias

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Partizani-Egnatia ndajnë pikët në takimin e vlefshëm për raundin e katërt të Kategorisë Superiore, në një sfidë që rezultoi shumë e luftuar.

“Të kuqtë” e kryeqytetit zhbllokuan sfidën që në minutën e 7’ me Bintsouka.

Megjithatë Partizani e mbajti avantazhin deri në minutën e 23’, kur Fernando Medeiros barazoi për rrogozhinasit.

Në minutën e 45’ Egnatia pati mundësinë që të kalonte në avantazh, por Dwamena gaboi nga pika e bardhë e penalltisë, me Alban Hoxhën që u tregua vendimtar duke e pritur atë goditje.

Në fraksionin e dytë nga të dyja skuadrat u tentua që të gjendje goli, por në fund gjithçka u mbyll me barazimin 1-1.

Pas këtij takimi, Partizani renditet në vend të pestë me pesë pikë, por me kryeqytetasit që kanë një ndeshje të prapambetur.

Ndërsa Egnatia nga ana tjetër renditet në vend të dytë me shtatë pikë, tre më pak se Tirana kryesuese.

 

Të fundit

Lajmi i Fundit/ Qëllohet gjatë mitingut në Pensilvani Donald Trump

Ish presidenti amerikan Donald Trump eshte qelluar gjate nje mitingu ne Pensilvani. CNN ka publikuar pamjet e sulmit ndaj Trump. Ish...

Egla dhe Graciano bëhen bashkë, çfarë po përgatisin

Fituesja e Big Brother Vip, Egla Ceno vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar dhe çdo postim i saj ngjall kuriozitet. Mirëpo...

Analiza e REL: Samiti i Uashingtonit dhe trashëgimia e vërtetë e tij

Ukraina mund të jetë përafruar më shumë me NATO-n në samitin e aleancës ushtarake në Uashington, këtë javë, por është vështirë t’i shpëtosh ndjenjës...

Zyrtare, portieri shqiptar rinovon me Cesena-n

Giulio Veliaj do të vazhdojë të jetë pjesë e Cesena-s edhe për sezonin e ardhshëm. Klubi që këtë vit u ngjit në Serie B i...

Elton John urinon brenda shishes plastike në dyqanin luksoz

Këngëtari i njohur Elton John vendosi papritur të mos respektojë një sërë rregullash në një dyqan luksoz në Paris. Mesa duket, artisti spektakolar ka...

Lajme të tjera

Web TV