Enca reagon për herë të parë pas arrestimit!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Javën e kaluar, kryeartikujt e mediave u pushtuan me lajmin se Enca Haxhia, u arrestua nga policia e Tiranës, për mbjellje të kanabisit në kushte shtëpie.

Asaj iu gjetën 5 vazo me hashash ne verandën e banesës së saj në periferi të Tiranës, saktësisht në Lundër. Bashkë me të u kap edhe i dashuri i këngëtares.

Artistja është lënë e lirë dhe sipas avokatëve, kontrolli i banesës së Encës ishte i paligjshëm dhe sipas tyre këngëtarja i ka mbjellë rrënjët e kanabisit për kuriozitet.

Pas gjithë zhurmës së krijuar, Enca më në fund ka reaguar në profilin e saj të Instagramit, duke falenderuar të gjithë ndjekësit e saj për suportin e marrë gjatë kësaj periudhe.

“Jam shumë mirënjohëse dhe e bekuar për të gjithë suportin, komentet pozitive dhe dashurinë që kam marrë ditëve të vështira që kalova“, shkruan Enca në “Instastory”.

Në një tjetër postim, Enca ka ironizuar atë që spiunoi Encën, duke publikuar një fotografi tepër provokuese, në të cilën shfaqet me rroba banjo.

“Ata kanë qënë duke studiuar ballkonin tim”, shkruan me ironi Enca./   S.M

Të fundit

Putin urdhëron zmadhimin e ushtrisë ruse me 170 mijë ushtarë

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, e ka urdhëruar ushtrinë ruse të premten ta rrisë sasinë e trupave duke i...

Pagoi 30 mijë euro për vrasjen e gruas së tij, shkon në 3 numri i të arrestuarve

Policia e Kosovës ka arrestuar edhe një person të tretë lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur dy ditë më parë (29 nëntor) në...

Avokatja‘ skanon’ Reformën në Drejtësi: Jemi më keq se në 2016-n

Reforma në drejtësi dhe ecuritë e saj këto 7 vite ishte tema ku juristja Adriana Kalaja gjatë një interviste televizive u shpreh se kjo...

Një tjetër epidemi po kërcënon botën/ Virusi që u shfaq në Kinë po përhapet me shpejtësi

Autoritetet në Kinë, Evropë dhe Amerikë janë në gatishmëri pasi rastet e pneumonisë misterioze po rriten me shpejtësi, me shumë pacientë, kryesisht fëmijë dhe...

Inskenoi vrasjen e bashkëshortes, këshilltari i ish-presidentit Pacolli pranon fajin

Naim Murseli ka marrë përsipër përgjegjësinë dhe fajin për porositjen e vrasjes së bashkëshortes së tij. Sipas mediave kosovare, këshilltari i ish-presidentit Pacolli, ka treguar...

Lajme të tjera

Web TV