Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Heqin Alibeajn nga ‘Zgjedhorja’/Berisha-Bardhi largon mbështetësit e Bashës nga komisioni

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Nga Tirana në Kukës, në bashkinë që të dielën zgjedh kryebashkiakun, shkruan Berisha e Bardhi, së bashku me mbi 30 deputetë të tyre. Zgjedhja e qytetit nuk ishte më kot. Emri Vata, është zgjedhja e Primareve të Foltores, por bashkimi i Bardhit me Berishën, kërkoi demostrimin e këtij bashkimi.

Por të tjerat lidhen me kryeqytetin dhe luftën e hapur me Lulzim Bashën në Parlament dhe privilegjet e tij si kryetari i vulës, që mund të marrë dhe postin e kreut të grupit. Reforma Zgjedhore do të jetë molla e sherrit të radhës. Lulzim Basha luan me statut, Gazment Bardhi vijon lojën me postin e kreut të grupit dhe numrin më të lartë të deputetëve.

Asnjë prej të Bashës, as Enkelejd Alibaj që është bashkëkryetar i Komisionit aktual, nuk duan ta kenë më në përbërje të Komisionit që do të bëjë reformën e re zgjedhore, komision që ka dështuar në dy mandate të tij, të nis punën.

Që kjo përbërje të pranohet, në fillim duhet që Nikolla të thotë fjalën e fundit, njeh Bashën apo Bardhin si kryetar. Së dyti, të ketë një vendim për ringritjen e Komisionit Zgjedhor, e për pasojë një përbërje të re, të ndryshme nga ajo e propozuar prej Bashës, rreth 2 vite më parë.

Megjithatë mes emrave është dhe Shpëtim Idrizi, zyrtarisht në Opozitë, edhe pse votat i ka bashkuar me maxhorancën dhe në asnjë prej takimeve të opozitës nuk merr pjesë, siç bëjnë aleatët tradicional të PD.

Dy grupet, të Bashës e të Bardhit, janë në pritje për të nisur negociatat me PS-në, që pas një dështimi, në dhjetor të vitit të kaluar, të zgjedhin një Avokat Populli. Por edhe këtu secili prej grupeve ia njeh vetes të drejtën, për të propozuar dhe bashkuar votat me socialistët.

Lexo edhe :  Shqipëria, me shpenzime rekord për ndërtimin në Europë në 2023

Në takimin pa media, një prej deputetëve që qëndroi me Bashën në selinë e PD, kur u sulmua nga Berisha, Ervin Salianji propozoi masë ndëshkimi të fortë, për Bashën dhe 10 deputetët e tij.

“Kushdo që voton pro qeverisë dhe bashkohet me ta në kundërshtim me vullnetin e shumicës së grupit parlamentar të PDSh duhet të përhashtohet nga grupi! Formacionet ndihmës-qeveritare nuk mund te kamuflohen si deputete opozitarë!”, tha Salianji.

Në këtë takim të tretë sërish mungoi deputetja Jorida Tabaku, që nuk ka marr pjesë në asnjë prej mbledhjeve që janë mbajtur në Tiranë./kb

Të fundit

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

23% e familjeve shqiptare, të varura nga remitancat

23% e familjeve shqiptare janë të varura nga dërgesat e emigrantëve. Ky është konstatimi i Bankës Botërore, në një analizë të së cilës bëhet...

Lajme të tjera

Web TV