Pse të gjithë mendojnë se Adele është martuar në fshehtësi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Adele kishte shumë fansa që pyesnin nëse ajo dhe Rich Paul po martoheshin për shkak të paraqitjes së saj në Las Vegas të shtunën mbrëma. Këngëtarja iu referua të dashurit të saj prej dy vitesh si “burri” i saj, ndërsa fliste me një fans.

“Nuk mund të martohesh me mua. Unë jam e drejtë, dashuri, dhe burri im është këtu sonte”, i tha ajo fansit, duke parë përreth. Kur fansi u përgjigj: “A mund ta provosh?”, Adele u përgjigj me humor: “Jo, nuk dua të provoj. Je i çmendur”.

Spekulimet e fundit vijnë pasi Adele zbuloi se donte të martohej në qershor. “Kam në plan të martohem dhe të kaloj pjesën tjetër të jetës me burrin tim”, tha ajo. Në fakt, vetëm tre javë më parë, ajo la të kuptohej se ka plane për fëmijë me Rich Paul, me të cilin është në lidhje që nga viti 2021.

“Dëshiroj shumë që së shpejti të bëhem sërish nënë, kështu që sa herë që shoh një emër që më pëlqen, e shkruaj në telefonin tim”, tha Adele.

Adele tashmë është nënë e 10-vjeçarit Angelo, të cilin e ka me ish-bashkëshortin Simon Konecki. Ajo dhe Simon ishin të martuar nga viti 2018 deri në vitin 2021 dhe këngëtarja është shprehur mjaft e hapur për mënyrën sesi martesa dhe divorci ia ndryshuan jetën. Rich është gjithashtu prind i tre fëmijëve, Reonna, Richie dhe Zane./E.Ç

Të fundit

A jeni në listë? 3 shenjat e zodiakut që do të kthehen te ish-partnerët në vitin 2024

Ne ndërmarrim vetëm pak ditë para ndryshimit të kohës dhe siç tregojnë yjet, janë tre shenja të zodiakut që...

Pneumonia misterioze, Kina rikthen maskat/ Europa merr masa të rrepta

Autoritetet shëndetësore të Europës janë vënë në gatishmëri të lartë pas miratimit të masave të rrepta në Kinë, këtë herë për të kontrolluar një...

BE presion Greqisë për Shqipërinë/ Zbulohet hapi tjetër i Athinës

Ka disa ditë që në Athinë zhvillohen konsultime intensive diplomatike, në mënyrë që Greqia të japë miratimin tek letra e përbashkët e 27 vendeve...

Balla: Shqipëria krenare për miqësinë dhe aleancën strategjike

Ministri i Brendshëm Taulant Balla, gjatë qëndrimit në Londër ku po zhvillon një vizitë zyrtare, festoi së bashku me një komunitet shqiptarësh, përfaqësues të...

Nëse doni shëndet të mirë, ja e vetmja gjë që duhet të ndryshoni kur hani

Nëse jeni rritur në vitet '80 ose '90, shanset janë që të keni qenë dëshmitarë të shumë dietave që shkojnë e vijnë. Atkins apo...

Lajme të tjera

Web TV