Tani gjoba e makinës ju vjen në telefon në kohë reale, përmes e-albania

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Jeni gjobitur për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor? Nga sot njoftimin e merrni menjëherë në telefonin tuaj, përmes e-Albania.

Risia u prezantua sot nga Ministri i Brendshëm Taulant Ballad dhe drejtori i përgjithshëm i policisë së Shtetit Muhamet Rrumullaku.

Përmes e-mail mund të njoftoheni në kohë reale për gjobën që keni marrë

Si funksionon

“Të gjithë shërbimet e policisë rrugore janë të pajisur me tablet. Në momentin kur regjistrohet gjoba shkon në e-albania dhe me të aksesuar qytetari njoftohet për gjobën që i është vënë“ tha Rrumbullaku./e.t

Të fundit

As SHBA dhe as Anglia, nëse po mendoni të emigroni këto janë 5 qytetet më të mira

Doni të provoni fatin jashtë vendit, po mendoni të jepni dorëheqjen, të paketoni gjërat dhe të largoheni. Por ku...

Vajza gjen nënën e vdekur brenda sëndukut në Itali, trupi ishte dekompozuar

Trupi i pajetë i një gruaje që ishte dekompozuar është gjetur në një sënduk në dhomën e gjumit në banesën e saj në Caserta...

Ç’ndodhi? Njerëzit reagojnë ashpër ndaj fushatës së re të ZARA-s

ZARA ka publikuar fushatën e re (më 9 dhjetor), e cila ka ndezur zemërimin e shumë njerëzvë në rrjetet sociale, veçanërisht mbështetësit e Palestinës,...

Situata me reshjet në vend, ministri Balla: Shoferët të qarkullojnë me kujdes

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar lidhur me situatën e krijuar në akset rrugore në vend pas reshjeve të shiut dhe dëborës. Balla u...

Jordania: Izraeli synon të dëbojë palestinezët nga Gaza

Ministri i Jashtëm i Jordanisë, Ayman Safadi, deklaron se Izraeli po e zbaton një politikë për t’i detyruar palestinezët të ikin nga Gaza përmes...

Lajme të tjera

Web TV