Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

Zgjedhjet e pjesshme në Kukës/ Basha bëhet sërish pengesë për KQZ-në

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka kryer sot testin e fundit të pajisjeve teknologjike, që do të përdoren për zgjedhjet e pjesshme të 24 shtatorit në Bashkinë Kukës.

Gazetarja  raporton se  janë 74 qendra votimi dhe në çdo qendër do të behët identifikimi elektronik I votuesve, ashtu siç  u bë me 14 maj.

Krahas kësaj KQZ-JA ka menduar edhe për surprizat e pakëndshme që mund të ndodhin ditën e zgjedhjeve dhe për këtë ka vënë në dispozicion edhe një numër shtesë të pajisjeve, të cilët mund të përdoren në rast nevoje.

Gjithashtu KQZ-ja kishte planifikuar të kryente një trajnim më anëtarët e komisioneve për zgjedhjet në Kukës, por Lulzim Basha duket që është bërë sërish pengesë pasi nuk i ka dërguar të gjithë emrat që do jenë në detyrë më 24 shtator.

Ai ka regjistruar partinë në zgjedhje, por jo emër kandidati për Bashkinë Kukës duke e lënë betejën kundër socialistëve në dorë të koalicionit “Bashkë Fitojmë”.

“Duket që nuk është gati Lulzim Basha, edhe pse ka fituar të drejtën në Kolegjin Zgjedhor për të pasur komisionerë në një palë zgjedhje ku ai nuk merr pjesë nuk e ka plotësuar ende këtë numër.

Lulzim Basha dy anëtarë të KAZA-së Kukës i ka dërguar në detyrë, por sa i takon anëtarëve të Komisioneve të qendrave të votimeve dhe grupeve të numërimit që punojmë të dielën ende nuk është plotësuar, madje nga 74 që janë për të plotësuar, në vetëm 20 prej tyre i ka dërguar emrat”, raportoi gazetarja/   S.M

Të fundit

Lajmi i Fundit/ Qëllohet gjatë mitingut në Pensilvani Donald Trump

Ish presidenti amerikan Donald Trump eshte qelluar gjate nje mitingu ne Pensilvani. CNN ka publikuar pamjet e sulmit ndaj Trump. Ish...

Egla dhe Graciano bëhen bashkë, çfarë po përgatisin

Fituesja e Big Brother Vip, Egla Ceno vazhdon të jetë një nga personazhet më të komentuar dhe çdo postim i saj ngjall kuriozitet. Mirëpo...

Analiza e REL: Samiti i Uashingtonit dhe trashëgimia e vërtetë e tij

Ukraina mund të jetë përafruar më shumë me NATO-n në samitin e aleancës ushtarake në Uashington, këtë javë, por është vështirë t’i shpëtosh ndjenjës...

Zyrtare, portieri shqiptar rinovon me Cesena-n

Giulio Veliaj do të vazhdojë të jetë pjesë e Cesena-s edhe për sezonin e ardhshëm. Klubi që këtë vit u ngjit në Serie B i...

Elton John urinon brenda shishes plastike në dyqanin luksoz

Këngëtari i njohur Elton John vendosi papritur të mos respektojë një sërë rregullash në një dyqan luksoz në Paris. Mesa duket, artisti spektakolar ka...

Lajme të tjera

Web TV