13-vjeçari rrihet brutalisht nga shokët brenda ambienteve të shkollës (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pamjet në të cilat një 13-vjeçar rrihet brutalisht nga bashkëmoshatarët e tij brenda një shkolle në Rethymono janë shokuese.

Në pamjet e transmetuara nga SKAI, djali i mitur shihet duke u goditur në kokë dhe në gjithë trupin me grushte dhe shqelma.

Sipas tezes së fëmijës, ngjarja ka ndodhur brenda shkollës.

“Nuk është vetëm rrahja, por edhe urrejtja e ashpër. Dikush mund të dëgjohet duke thënë “vriteni atë””, shtoi tezja e fëmijës, duke pretenduar se ka një video të dytë të një rrahjeje tjetër.

Siç tha tezja, videoja është zbuluar nga trajneri i futbollit të 13-vjeçarit. Ka qenë ai që ka lajmëruar të ëmën.

Së fundmi, tezja e 13-vjeçares pohoi se “kam folur me mësuesin e gjimnazit dhe nga fjalët e tij, e vetmja gjë që u intereson është mos përfshirja. I thashë “fat që është video” dhe ai më tha “fat për ty e jo për ne”./E.T

(VIDEO)

Të fundit

Jepet pa kolateral/ Nisin aplikimet për kredinë studentore

Jepet pa kolateral, studentët e shlyejnë pas studimeve Studentët në Shqipëri për herë të parë këtë vit kanë mundësi të...

Nga Kina tek vendet e rajonit, vrasja e 112 palestinezëve në Gaza nxit reagime të ashpra

Vdekja e të paktën 112 palestinezëve që po kërkonin ndihma humanitare në qytetin e Gazës nxiti reagime të shumta ndërkombëtare, një ditë pasi dëshmitarët...

Dy konkurrentët e ‘Për’ Puthen’ bëjnë të njëjtin tatto në takimin e parë

Një banore e re është bërë pjesë së fundmi në formatin ‘Për’ Puthen’. Bëhet fjalë për Erikën, e cila që në momentin e parë...

“E premtja e zezë” në Lushnje, dinamika e shpërthimit që u mori jetën babë e bir

Plagosen shtatë të tjerë, mes tyre deputeti Bujar Çela Ora 15:37 minuta do të shënonte një shpërthim shumë të fortë në Lushnje këtë të premte....

Pse erdhi Zelensky në Tiranë?Majko analizon samitin për Ukrainën:Lëvizje në kohën e duhur

-Si e vlerësoni ju Samitin për Ukrainën që u mbajt për herë të parë në kryeqytetin shqiptar? A mendoni se Shqipëria po ndërmerr rrisqe...

Lajme të tjera

Web TV