“A e jep burrin me qira?” Përgjigja që Elita Rudi i dha ndjekëses

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Elita Rudi vazhdon të mbetet mjaft aktive në rrjete sociale ku shpesh ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga jeta e saj familjare. Por së fundi, ajo ka mbetur e befasuar nga kërkesa që i drejtoi një ndjekëse në një intervistë virtuale.

“A e jep burrin me qira një natë e dashur?”, ishte pyetja dhe Elita nuk ngurroi t`i përgjigjej.

“Kuku s’mundem me nda gjysmën e vetes”, u shpreh ajo. Këngëtari i njohur Gjiko dhe bashkëshortja e tij janë një ndër çiftet më të dashura nga publiku shqiptar./E.Ç

Të fundit

Putin urdhëron zmadhimin e ushtrisë ruse me 170 mijë ushtarë

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, e ka urdhëruar ushtrinë ruse të premten ta rrisë sasinë e trupave duke i...

Pagoi 30 mijë euro për vrasjen e gruas së tij, shkon në 3 numri i të arrestuarve

Policia e Kosovës ka arrestuar edhe një person të tretë lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur dy ditë më parë (29 nëntor) në...

Avokatja‘ skanon’ Reformën në Drejtësi: Jemi më keq se në 2016-n

Reforma në drejtësi dhe ecuritë e saj këto 7 vite ishte tema ku juristja Adriana Kalaja gjatë një interviste televizive u shpreh se kjo...

Një tjetër epidemi po kërcënon botën/ Virusi që u shfaq në Kinë po përhapet me shpejtësi

Autoritetet në Kinë, Evropë dhe Amerikë janë në gatishmëri pasi rastet e pneumonisë misterioze po rriten me shpejtësi, me shumë pacientë, kryesisht fëmijë dhe...

Inskenoi vrasjen e bashkëshortes, këshilltari i ish-presidentit Pacolli pranon fajin

Naim Murseli ka marrë përsipër përgjegjësinë dhe fajin për porositjen e vrasjes së bashkëshortes së tij. Sipas mediave kosovare, këshilltari i ish-presidentit Pacolli, ka treguar...

Lajme të tjera

Web TV