Ditën politikë, natën s*ks të zjarrtë/Media britanike zbulon skandalin në mbledhjen e OKB

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Liderët e globit janë duke u takuar në selinë e OKB-së në New York duke folur për hallet e botës, por siç raportojnë mediat britanike, paradite ata takohen për punë dhe natën kalojnë orë të zjarrta me prostituta luksi.

Mediat britanike aportojnë se prostituta luksi nga Europa dhe Amerika kanë “mbytur” këto ditë New Yorkun duke ofruar çmime shërbimi nga 3 mijë deri në 5 mijë dollar duke takuar nga njëri klient në tjetrin.

Mediat raportojnë se liderët e botës po bëjnë seks me prostitutat e luksit nëpër suita hotelesh të shtrenjta pasi nuk i fusin dot nëpër ambasada apo godina të tjera.

Raportohet se një suitë VIP po kushton deri në 100 mijë dollar këto ditë në New York, e cila merret ne qira për një natë apo disa orë në varësi të marrëveshjes që ka klienti VIP me prostitutën VIP.

“Puna është rritur me 20-25% këto ditë”, shprehet një person i njohur për këto punë për mediat britanike./e.t

Të fundit

Putin urdhëron zmadhimin e ushtrisë ruse me 170 mijë ushtarë

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, e ka urdhëruar ushtrinë ruse të premten ta rrisë sasinë e trupave duke i...

Pagoi 30 mijë euro për vrasjen e gruas së tij, shkon në 3 numri i të arrestuarve

Policia e Kosovës ka arrestuar edhe një person të tretë lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur dy ditë më parë (29 nëntor) në...

Avokatja‘ skanon’ Reformën në Drejtësi: Jemi më keq se në 2016-n

Reforma në drejtësi dhe ecuritë e saj këto 7 vite ishte tema ku juristja Adriana Kalaja gjatë një interviste televizive u shpreh se kjo...

Një tjetër epidemi po kërcënon botën/ Virusi që u shfaq në Kinë po përhapet me shpejtësi

Autoritetet në Kinë, Evropë dhe Amerikë janë në gatishmëri pasi rastet e pneumonisë misterioze po rriten me shpejtësi, me shumë pacientë, kryesisht fëmijë dhe...

Inskenoi vrasjen e bashkëshortes, këshilltari i ish-presidentit Pacolli pranon fajin

Naim Murseli ka marrë përsipër përgjegjësinë dhe fajin për porositjen e vrasjes së bashkëshortes së tij. Sipas mediave kosovare, këshilltari i ish-presidentit Pacolli, ka treguar...

Lajme të tjera

Web TV