Reforma zgjedhore/ Basha publikon sot prezantimin e PD

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha njoftoi dje përmes një postimi në rrjetet sociale se ditën e sotme do të kryejë prezantimin për reformën zgjedhore.

Përmes një posteri të publikuar në rrjetet sociale mësohet se takimi do të ndodhë pasditen e sotme në orën 17:00.

Kujtojmë se ditën e djeshme çështja e reformës zgjedhore u diskutua edhe në mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve./   S.M

  • foto galeri

Të fundit

Komisioni i Displinës/ Ndalohet hyrja e 14 tifozëve në stadiume pas dhunës në derbi

Pas akteve të dhunës që shoqëruan derbin Tirana-Partizani, e vlefshme për javën e 15-të të kampionatit “Abissnet Superiore”, Komisioni...

Përveç dietave dhe aktivitetit fizik, këto ushqime ju ndihmojnë në djegien e dhjamit

Humbja e dhjamit ndodh vetëm kur digjni më shumë kalori sesa merrni, duke e detyruar trupin tuaj të shfrytëzojë rezervat për më shumë energji. Mirëpo...

Romeo Veshaj në Big Brother? Donaldi zbulon të vërtetën: Ja çdo bëjë ai në janar

Është përfolur gjatë se do të marrë pjesë në Big Brother VIP 3, por a do të jetë vërtetë Romeo Veshaj në këtë sezon...

Turbinat e erës gjejnë një vend të ri, për të qenë më të efektshme

Turbinat e erës kanë gjetur një vend të ri: turbinat do të pluskojnë mbi ujë për të qenë më të efektshme dhe më pak...

Sporti në zi/ Ndahet papritur nga jeta ish-futbollisti i njohur, dyshohet se…

Një lajm i trishtë ka ardhur nga Kroacia, me ndarjen nga jeta të ish-mbrojtësit 34-vjeçar, Ivan Çelikoviç. Ai së fundmi ishte pjesë e Konavljanin në...

Lajme të tjera

Web TV