Pse Rihanna e ka veshur me rozë djalin në fotot e tij të para

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Djali i Rihanna-s, Riot Rose, duket i adhurueshëm në fotot e tij të para, teksa mbulohet me një veshje rozë të lehtë.

Këngëtarja e “Umbrella”, dhe partneri i saj reperi A$AP Rocky, bënë një seri fotosh së bashku, duke prezantuar për herë të parë në botë djalin e tyre të porsalindur Riot. Në foto, vëllai i madh RZA ka pozuar përkrah vëllait të tij më të vogël.

Rihanna ka komentuar më parë se pse i pëlqen t’i veshë djemtë e saj me modele rozë dhe me lule, duke u treguar për zgjedhjet e saj në një intervistë në mars për British Vogue.

“Një nga veshjet e mia të preferuara që ai ka është një version në miniaturë i njërës prej Rocky-t”, tha Rihanna para daljes së një fustani tartan që kishte porositur për djalin e saj RZA.

“Më pëlqen ta vesh me gjëra që nuk duken si rrobat e foshnjës. E vendos me gjëra me lule. E kam vënë në rozë të nxehtë. E vesh me gjëra me lule. E kam veshur me rozë. Më pëlqen kjo. Mendoj se rrjedhshmëria në modë është më e mira. Unë gjithmonë blej në departamentin e meshkujve”.

Rihanna dhe Rocky mirëpritën djalin e tyre të parë, RZA, në maj të vitit 2022. Në majin e kaluar, çifti festuan ditëlindjen e parë të djalit të tyre duke postuar një karusel fotosh në Instagram./E.Ç

Të fundit

Greqia paralajmëron sërish Shqipërinë/ Pa u zgjidhur çështja e Belerit, nuk ka negociata

“Athina po përshkallëzon reagimet e saj kundër mbajtjes ende në burg të kryebashkiakut të zgjedhur të Himarës, Fredi Beleri”,...

Ndryshimi i klimës, rrezik dhe kosto e lartë për infrastrukturën

Ndryshimet klimatike po bëhen më shqetësuese vitet e fundit në vendin tonë duke sjell dhe një rritje të kostove të demëve në infrastrukturë. Një dokument...

Festat shkaktojnë trafik të rënduar në Tiranë, shqetësim për drejtuesit

Edhe pse ditë feste dhe pushimi zyrtar, trafiku në Tiranë është kthyer në shqetësimin e drejtuesve të automjeteve. Paraditen e së mërkurës në shumë rrugë...

U bllokuan në një tunel në Indi për 17 ditë/ Ja si arritën të mbijetojnë 41 punëtorët

Edhe pse në spital, punëtorët indianë që mbetën të bllokuar për 17 ditë në një tunel janë tashmë të sigurt dhe të lumtur. Ata...

A jeni në listë? 3 shenjat e zodiakut që do të kthehen te ish-partnerët në vitin 2024

Ne ndërmarrim vetëm pak ditë para ndryshimit të kohës dhe siç tregojnë yjet, janë tre shenja të zodiakut që në dashuri do të bëjnë...

Lajme të tjera

Web TV