“E kam zili”/ Spiropali tallet me Bashën: Garon i vetëm përballë Berishës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ministrja për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali në një intervistë ka folur për kreun e Partisë Demokratike të vulës, Lulzim Basha.

Ajo tha se e ka zili Bashën që është kaq I qetë dhe si pretendon të garojë jo vetëm përballë Berishës por dhe si alternativë.

Ajo nuk la pa shigjetuar as Berishën ku u shpreh se “ajo që ne kemi si vijë të kuqe është raporti me non gratat”.

“Basha duket i qetë, i çlodhur, ka pushuar. E kam zili si është kaq i qetë dhe si pretendon të garojë jo vetëm përballë Berishës por dhe si alternativë.

E shoh pa shpresë këtë situatë mes tyre. Ajo që ne kemi si vijë të kuqe është raporti me non gratat.”, tha Spiropali./ S.M

Të fundit

NBA/ Los Angelos Lakers mposhtin Indiana Pacers dhe janë fitues të In-Season Tournament

LeBron James dhe Anthony Davis kombinuan për 65 pikë, teksa Los Angeles Lakers fituan turneun inaugurues të NBA In-Season,...

VIDEO/ Inter mposht lehtësisht Udinesen në “Giuseppe Meazza” dhe rikthehet në kryesim

Interi rikthehet sërish në krye të Serie A. Skuadra e Simone Inzaghit zhvilloi një ndeshje perfekte në “San Siro” duke mposhtur 4-0 Udinesen. Fundi i...

Dhërmi/ 56-vjeçari kapet në flagrancë duke shkarkuar inerte pa autorizim

Një 56-vjeçar është nën hetim në gjendje të lirë, pasi u kap duke shkarkuar inerte në afërsi të një aksi rrugor, pa autorizim nga...

Humbi rrugën në Malin e Dajtit, policia i shkon në ndihmë turistit gjerman

Policia i ka ardhur në ndihmë një shtetasi gjerman. Ky i fundit rreth pasdites, në Malin e Dajtit, duke eksploruar natyrën, ka humbur rrugën,...

Tentativa për grabitje në fshatin Prush/ Autorët përleshën me efektivin

Tre personat e armatosur të cilët tentuan të vidhin me armë banesën e Gani Himës në fshatin Prush të Tiranës, patën përplasje me policinë,...

Lajme të tjera

Web TV