Monedhat e huaja nuk dalin nga kriza/ Kursi i këmbimit, 24 shtator 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot, më 24 shtator 2023, dollari amerikan blihet me 99.3 lekë dhe shitet me 100.2 lekë.

Euro blihet me 106 lekë dhe shitet 106.6 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 109 lekë, ndërsa në shitje me 110 lekë.

Paundi britanik blihet me 121 lekë dhe shitet me 122.1  lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.5 lekë, ndërsa në shitje me 75.1 lekë.

Më poshtë, po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ S.M

Monedhat e huaja nuk dalin nga kriza/ Kursi i këmbimit, 24 shtator 2023

Të fundit

Arsenal shkatërron Lensin në “Emirates”, francezët të pafuqishëm përballë “Topçinjve”

Arsenali fiton me rezultat tenistik 6-0 ndaj Lensit në kuadër të xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve në...

Champions League/ Napoli i pafuqishëm ndaj Real Madrid, Inter “ringjallet” ndaj Benficas

Inter ia del të shmangë humbjen në Lisbonë përballë Benficës edhe pse pjesën e parë e mbyllën me rezultatin 0-3. Zikaltërit reaguan në fraksionin...

Pengesa e Elon Musk për të qenë lider botëror, vetvetja

Nga BRIAN FUNG, CNN – Elon Musk është kthyer në një lojtar gjithnjë e më të rëndësishëm në çështjet globale. Themeluesi i SpaceX ka qenë...

Djali i themeluesit të Hamasit bën thirrje për vrasjen e liderëve të grupit

Djali i themeluesit të Hamasit bën thirrje për vrasjen e liderëve të grupit, përfshirë babanë e tij Në një video prej më shumë se...

Kryevepra që u kthye në meme

“The Laughing Valier”, piktura e vitit 1624 është ekspozuar së fundmi në Galerinë Kombëtare të Londrës. “Kur hyra brenda dhe e pashë, mbeta i shtangur”,...

Lajme të tjera

Web TV