Homazhet në sheshin “Nënë Tereza”/ Ndizen qirinj në nderim të policit Bunjaku

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Në këto momente janë duke u mbajtur homazhe në sheshin “Nënë Tereza” për policin e rënë në krye të detyrës, Afrim Bunjaku.

Aktivistë të shoqërisë civile, tifozët Kuq e Zi dhe dhjetëra qytetarë po ndezin qirinj në nderim të Bunjakut.

Efektivi i policisë së Kosovës u vra në orët e para të mëngjesit të së dielës në Banjskë të Zveçanit.

Ai u qëllua me armë nga një grup prej 30 personash që kishin hyrë në territorin e Kosovës dhe që u përplasën me policinë.

Të fundit

VIDEO/ Izraeli përmbyt me ujë deti kanalet e Hamasit

Ushtria izraelite po pompon ujin e detit me qëllim që ta kanalizojë atë në tunelet ku ndodhen terroristët e Hamasit nën Gaza. Izraeli ka ndërtuar pompa...

“A e urove Kiarën për shtatzëninë”? Olta Gixhari publikon mesazhet me moderatoren

Aktorja Olta Gixhari si duket pas përfundimit të Big Brother Vip ka hedhur pas krahëve mëritë me çiftin Kiara Tito & Luiz Ejlli. Aktorja Olta...

Mori nusen me karotrec, dhëndri lezhjan rrëfen arsyen që e shtyu drejt këtij vendimi

Emanueli dhe Rovena kanë rrëfyer në “Vizioni i i Pasdites” , historinë e dasmës së tyre, e cila tërhoqi vëmendjen e opinionit publik. Kemi parë...

Studio daneze, “në Vjosë”/ Alma Hoxha: Stacion informimi për turizmin edhe në Përmet

Kryetarja e bashkisë së Përmetit në një intervistë në për mediat foli për turizmin, duke theksuar se gjatë këtij viti janë regjistruar rreth 100...

5 gjëra që nënat e reja duhet t’i dinë, por askush nuk ua thotë

Të qenit një nënë e re është një sfidë më vete. Një tjetër status, një stil ndryshe jete, por mbi të gjitha një bebe...

Lajme të tjera

Web TV