Ishte në ndjekje nga policia/ 18-vjeçari përplaset me një taksi dhe humb jetën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një adoleshent ka ndërruar jetë pasi u përplas me motoçikletë ndërsa po ndiqej nga oficerët në qendër të Londrës.

18-vjeçari që gjeti vdekjen po udhëtonte së bashku me  pasagjeriin 17-vjeçar në motoçikletë. Një moment ata kanë kaluar me të kuqe semaforin. Pasi policia ka vënë re shkelje është vënë në ndjekje të tyre.

Taksa po përpiqeshin t’ju shpëtonte policisë një moment 18-vjeçari kumbet kontrollin dhe përplaset me një taksi në Oxford Street.

Officerët dhanë ndihmën e parë përpara mbërritjes së një ambulance, por pavarësisht përpjekjeve të tyre më të mira, drejtuesi i motoçikletës ndërroi jetë në vendngjarje. Ndërkohë 17-vjeçari mbeti I plagosur./e.t

Të fundit

VIDEO/ Roma ndalet në barazim në transfertën e Servettes, Lukaku gjen sërish rrjetën

Roma ka barazuar me rezultat 1-1 me Servetten në kuadër të grupit G në Ligën e Evropës. Vendasit e nisën...

VIDEO/ Aston Villa mposht Legian dhe vulos kualifikimin, supergol nga Ernest Muçi

Futbollisti shqiptar, Ernest Muçi, ka shënuar një super gol në përballjen mes Aston Villës dhe Legia Varshavës që u zhvillua në kuadër të raundit...

“S’ka qumësht, jepini ujë me sheqer”, qendra e grave të dhunuara lë foshnjat pa ushqim

Emisioni Fiks Fare solli një skandal me një qendër ku strehohen gratë e dhunuara, të cilat kanë një urdhër mbrojtje dhe shteti i dërgon...

OBSH: Rastet globale të malaries tejkaluan nivelet para pandemisë së COVID-19

Rastet globale të malaries tejkaluan nivelet para pandemisë së koronavirusit dhe arritën në 249 milionë në mes të një numri në rritje të kërcënimeve...

Agjencia e OKB-së për motin: Vitit 2023, më i nxehti në histori

Agjencia e OKB-së për motin njoftoi të enjten se viti 2023 është viti më i nxehtë i regjistruar ndonjëherë ndërsa paralajmëron se ka shenja...

Lajme të tjera

Web TV