Kjo javë do të jetë e vështirë dhe sfiduese për këto tre shenja horoskopi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kjo javë është një sfidë për ata që duhet të kuptojnë jetën dhe çfarë duam prej saj. Ne do të testohemi dhe ndërkohë që mund të kemi frikë nga ideja që duhet të durojmë diçka që na sfidon, dalja nga zona jonë e rehatisë është shpesh një gjë pozitive.

Nga data 25 shtator deri më 1 tetor lindin sfida dhe konflikte të rëndësishme në dashuri dhe biznes.

Për tre shenja, jeta personale do të ndikojë në jetën profesionale dhe gjërat do të vështirësohen. Mund të ketë disa trazira personale, të tilla si ndarje, dhe këto veprime mund të ndikojnë në aftësinë e tyre për t’u fokusuar dhe për të punuar pa u shpërqendruar.

Demi

Kjo javë ju bën të rishikoni synimet tuaja, pasi gjërat nuk kanë shkuar ashtu siç keni dashur dhe duhet të bëni diçka për këtë, menjëherë. Ju nuk jeni nga ata që ankoheni gjatë gjithë kohës, por Hëna përballë Venusit duket se i shton mjaft dramë jetës suaj romantike.

Ju mund të mendoni se gjithçka po shkon mirë, por partneri juaj ka një mendim tjetër. Gjithashtu, ndryshimet në mentalitet mund të shfaqen dhe ju mund të filloni të kuptoni se ndërsa ndiheni aktiv dhe në gjendje të shfrytëzoni çdo mundësi, partneri juaj po ju pengon.

Luani

Ajo që fillon si një javë mjaft e mirë kthehet shpejt në një situatë kërkuese personale. Jeta juaj romantike kërkon papritur më shumë nga koha juaj. Këto ditë do të zbuloni se, për disa arsye, partneri juaj ndihet i lënë pas dore, kështu që do të dëshirojë më shumë vëmendje, dhe kjo është pikërisht ajo që keni llogaritur që të mos ndodhë, pasi keni shumë plane “të tjera” në mendjen tuaj. Sjellja e partnerit ju acaron dhe në fund do të ketë zënka për arsye të pakuptimta.

Lexo edhe :  Kiara shtatzënë, Luizi e krahason me ish-banorin e BB VIP: Je bërë sa…

Peshorja

Hëna e Plotë tek Dashi këtë javë ju jep besimin se ëndrrat tuaja janë gati të realizohen. Pra, duke qenë se po e filloni javën me një notë pozitive, do të ndiheni të rraskapitur nga ideja se njerëzit në jetën tuaj – veçanërisht në punë janë kaq negativë. A nuk mund të jetë dikush i lumtur qoftë edhe për pak kohë? Në punë ju ndiheni sikur po ju mbarojnë energjitë. Ajo që ju zemëron më shumë është se energjia negative e të tjerëve ndikon shumë në energjinë tuaj pozitive, e cila bëhet më e fortë, falë Hënës në Dashi. Kështu do të bëni më të mirën për të kapërcyer gjithçka, por “forcat e natyrës” që ju rrethojnë do të testojnë vazhdimisht durimin tuaj.

Të fundit

Jordania: Izraeli synon të dëbojë palestinezët nga Gaza

Ministri i Jashtëm i Jordanisë, Ayman Safadi, deklaron se Izraeli po e zbaton një politikë për t’i detyruar palestinezët...

Adele hap shpirtin: Unë vuaj nga depresioni

Këngëtarja e famshme britanike Adele në një intervistë për Hollywood Reporter ka pranuar se vuan nga depresioni. Këngëtarja, e cila ka lindur dhe është rritur...

Saranda në listën e destinacioneve për Krishtlindje, lë pas Londrën dhe Pragën

Bazuar në mbi 600,000 votat e udhëtarëve nga 168 vende në mbarë botën, organizata e destinacioneve më të mira evropiane (EBD) ka zbuluar listën...

Valbona Selimllari kundër Xhemi Shehut: Është tallje ajo që bëjnë në Portokalli

Imitimin e Valbona Selimllarit nga Xhemi Shehu në “Portokalli”, duket se Valbona nuk e ka pritur aspak mirë. E ftuar në emisionin “DWTS Fan Club”,...

Ja cilët ishin popujt më të lumtur të Bashkimit Europian për 2023

Teksa mbyllet ky vit janë bërë publike vendet më të lumtura në Bashkimin Europian. Sipas kësaj renditjeje, Austria, Polonia dhe Rumania kanë popullsinë më...

Lajme të tjera

Web TV