Letrat e Ermalit për Amin dhe fëmijët janë gjëja më emocionuese që do të lexoni sot

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Amarda Toska dhe Ermal Mamaqi janë shumë aktivë në rrjete sociale, ku vazhdimisht publikojnë jo vetëm projektet e tyre të reja, por edhe momente nga jeta e përditshme.

Ditën e sotme, Ami ka publikuar në Instastory një foto, ku dukeshin shënimet të Ermalit për secilin anëtar të familjes, të vendosur tek këpucët e tyre.

“Sot kur u zgjuam nga gjumi gjetëm kështu këpucët! Këtë periudhë që babi ikën në orën 04.00 për xhirime e shprehim dashurinë edhe në këtë formë”, shkruan ajo.

Në letrat që i kishte lënë Amit dhe dy fëmijëve shkruhej:

-Amarda ime. Je dashuria e jetës time. Ermali

-Joel, diçka e mrekullueshme do të të ndodhi ty sot. Të dua shumë, babi. E dua zemrën tënde.

-Siaaaa. Kjo lule është për ty. Por ti je më e bukur se çdo lule. Të dua shumë, babi./E.Ç

Të fundit

Muzeu i Luvrit rrit çmimin e biletave të hyrjes

Muzeu i Luvrit ka njoftuar se do të rrisë çmimet e biletave, gjashtë muaj para Olimpiadës, kur Parisi do...

Tragjedi në La Liga, tifozi humbet jetën gjatë sfidës Granada-Athletic Bilbao

Ndeshja midis Granadës dhe Athletic Bilbaos që po zhvillohej në stadiumin “Nuevo Los Carmenes”, për javën e 16-të të La Liga-s u pezullua 17...

As SHBA dhe as Anglia, nëse po mendoni të emigroni këto janë 5 qytetet më të mira

Doni të provoni fatin jashtë vendit, po mendoni të jepni dorëheqjen, të paketoni gjërat dhe të largoheni. Por ku të shkoni? Kjo është çështja. Hulumtimi...

Vajza gjen nënën e vdekur brenda sëndukut në Itali, trupi ishte dekompozuar

Trupi i pajetë i një gruaje që ishte dekompozuar është gjetur në një sënduk në dhomën e gjumit në banesën e saj në Caserta...

Ç’ndodhi? Njerëzit reagojnë ashpër ndaj fushatës së re të ZARA-s

ZARA ka publikuar fushatën e re (më 9 dhjetor), e cila ka ndezur zemërimin e shumë njerëzvë në rrjetet sociale, veçanërisht mbështetësit e Palestinës,...

Lajme të tjera

Web TV