Arjan Konomi reagon pas komenteve për pamjen e tij

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Arjan Konomi reagoi pas komenteve të tepruara, kryesisht për thinjat në flokët e tij.

“Tungjatjeta nga Tropical Forest North Australia! Jam shumë mirë me shëndet!“ shkroi ai. “Rrofshi që bëheni merak për mua!”

“Fjalët e kësaj kënge [Julio Iglesias – Sono un vagabondo] duket se janë bërë për mua: ‘Jam një vagabond që qetësi nuk gjen kurrë, dua veç veten time dhe lirinë time,” përfundoi ai.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arjan Konomi (@arjankonomi_)

Prej disa ditësh, Konomi ka qenë në qendër të një sërë aludimesh lidhur me pamjen e tij. Të shumë kanë qenë njerëzit që kanë aluduar për një sëmundje të mundshme, ndërkohë që nuk kanë munguar komentet aspak të hijshme./E.Ç

Të fundit

Arsenal shkatërron Lensin në “Emirates”, francezët të pafuqishëm përballë “Topçinjve”

Arsenali fiton me rezultat tenistik 6-0 ndaj Lensit në kuadër të xhiros së pestë në Ligën e Kampionëve në...

Champions League/ Napoli i pafuqishëm ndaj Real Madrid, Inter “ringjallet” ndaj Benficas

Inter ia del të shmangë humbjen në Lisbonë përballë Benficës edhe pse pjesën e parë e mbyllën me rezultatin 0-3. Zikaltërit reaguan në fraksionin...

Pengesa e Elon Musk për të qenë lider botëror, vetvetja

Nga BRIAN FUNG, CNN – Elon Musk është kthyer në një lojtar gjithnjë e më të rëndësishëm në çështjet globale. Themeluesi i SpaceX ka qenë...

Djali i themeluesit të Hamasit bën thirrje për vrasjen e liderëve të grupit

Djali i themeluesit të Hamasit bën thirrje për vrasjen e liderëve të grupit, përfshirë babanë e tij Në një video prej më shumë se...

Kryevepra që u kthye në meme

“The Laughing Valier”, piktura e vitit 1624 është ekspozuar së fundmi në Galerinë Kombëtare të Londrës. “Kur hyra brenda dhe e pashë, mbeta i shtangur”,...

Lajme të tjera

Web TV