Dashuria e Kiarës dhe Luizit shkon në një tjetër nivel

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kiara dhe Luizi, çifti më i përfolur i momentit, vazhon ta marrë shumë dashuri nga publiku dhe së fundmi ata janë shndërruar në kopertinën e një libri.

Përmes një postimi në bërë në profilet e tyre përkatëse, Luizi dhe Kiara kanë ndarë me ndjekësit se një autore librash, e quajtur Esmeralda Memishaj, ka zgjedhur ta dërgojë dashurinë e dyshes së famshme në një tjetër nivel, duke e shkruar nëpër rreshta.

“Në Mes të Kaosit” mban titullin libri, në të cilën shfaqet si kopertinë, fotografia e dyshes, gjatë ceremonisë së dasmës, e organizuar në natën finale të “Big Brother Vip 2”.

E kontaktuar nga Gazeta Shqip, shkrimtarja ka treguar se “Në Mes të Kaosit” është një libër i zgjedhur për të treguar dashurinë e çiftit Luiz-Kiara dhe vështirësive që ata hasën gjatë rrugëtimit të tyre në Big Brother Vip.

Faleminderit zemër”shkruan Luizi bashkangjitur postimit të bërë në profilin e tij të Instagramit që sigurisht ndihet tepër krenar që dashuria e tij dhe e Kiarës tashmë është e shkruar në një libër.

Kujtojmë që momentalisht Luizi është i fokusuar tek përgatitjet për premierën e filmit, “Në Kuadër të Dashurisë”, e cili pritet të transmetohet për herë të parë në Pallatin e Kongreseve më datat 9-10-11 Tetor./   S.M

Të fundit

Situata me reshjet në vend, ministri Balla: Shoferët të qarkullojnë me kujdes

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar lidhur me situatën e krijuar në akset rrugore në vend pas reshjeve...

Jordania: Izraeli synon të dëbojë palestinezët nga Gaza

Ministri i Jashtëm i Jordanisë, Ayman Safadi, deklaron se Izraeli po e zbaton një politikë për t’i detyruar palestinezët të ikin nga Gaza përmes...

Adele hap shpirtin: Unë vuaj nga depresioni

Këngëtarja e famshme britanike Adele në një intervistë për Hollywood Reporter ka pranuar se vuan nga depresioni. Këngëtarja, e cila ka lindur dhe është rritur...

Saranda në listën e destinacioneve për Krishtlindje, lë pas Londrën dhe Pragën

Bazuar në mbi 600,000 votat e udhëtarëve nga 168 vende në mbarë botën, organizata e destinacioneve më të mira evropiane (EBD) ka zbuluar listën...

Valbona Selimllari kundër Xhemi Shehut: Është tallje ajo që bëjnë në Portokalli

Imitimin e Valbona Selimllarit nga Xhemi Shehu në “Portokalli”, duket se Valbona nuk e ka pritur aspak mirë. E ftuar në emisionin “DWTS Fan Club”,...

Lajme të tjera

Web TV