FOTO/ Klea Huta përfundon në spital: Jam e pafuqishme…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Moderatorja dhe këngëtarja shqiptare, Klea Huta, ka kaluar një gjendje jo të mirë shëndetësore mbrëmjen e djeshme.

Në disa postime në rrjete sociale, ajo tregoi se 24 orët e fundit për të kanë qenë sfidues, me disa simptoma të rënda shëndetësore.

“24 orët e fundit ishin sfidues për mua. Simptoma të çuditshme që filluan me kriza barku, shqetësime gastrointestinale, dhimbje trupi dhe deri në atak paniku.

Vendosa të vishem, të lyhem dhe të dal, në mënyrë që të mos i bëj shoqëri krevatit edhe pse fizikisht jam e pafuqishme dhe ndihem çuditshëm.

Nuk jam ndjerë kurrë më parë kështu në jetë. Uroj shumë të jeni mirë dhe kujdesuni për veten”, shkruan Klea bashkangjitur një fotoje të publikuar në rrjetin social “Instagram”.

Një tjetër postim, moderatorja ka treguar se për të marrë ndihmën e duhur mjekësore për këtë shqetësim shëndetësor i është dashur të vendosë një vigon.

“Faleminderit të gjithëve për kujdesin. Jam shumë më mirë. Nesër do ju tregoj se pse kam në dorë këtë vigon dhe se çfarë vitaminash kam marrë”,ka shkruar ajo./   S.M

FOTO/ Klea Huta përfundon në spital: Jam e pafuqishme...FOTO/ Klea Huta përfundon në spital: Jam e pafuqishme...

Të fundit

U bllokuan në një tunel në Indi për 17 ditë/ Ja si arritën të mbijetojnë 41 punëtorët

Edhe pse në spital, punëtorët indianë që mbetën të bllokuar për 17 ditë në një tunel janë tashmë të...

A jeni në listë? 3 shenjat e zodiakut që do të kthehen te ish-partnerët në vitin 2024

Ne ndërmarrim vetëm pak ditë para ndryshimit të kohës dhe siç tregojnë yjet, janë tre shenja të zodiakut që në dashuri do të bëjnë...

Pneumonia misterioze, Kina rikthen maskat/ Europa merr masa të rrepta

Autoritetet shëndetësore të Europës janë vënë në gatishmëri të lartë pas miratimit të masave të rrepta në Kinë, këtë herë për të kontrolluar një...

BE presion Greqisë për Shqipërinë/ Zbulohet hapi tjetër i Athinës

Ka disa ditë që në Athinë zhvillohen konsultime intensive diplomatike, në mënyrë që Greqia të japë miratimin tek letra e përbashkët e 27 vendeve...

Balla: Shqipëria krenare për miqësinë dhe aleancën strategjike

Ministri i Brendshëm Taulant Balla, gjatë qëndrimit në Londër ku po zhvillon një vizitë zyrtare, festoi së bashku me një komunitet shqiptarësh, përfaqësues të...

Lajme të tjera

Web TV