Greta Koçi feston ditëlindjen, ja sa vjeç mbush këngëtarja e njohur

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja shqiptare, Greta Koçi, është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan me ndjekësit e saj momente nga përditshmëria.

Ditën e sotme, ajo feston 32- vjetorin e saj të lindjes dhe sigurisht që nuk kanë munguar mesazhet dhe urimet nga miqtë dhe familjarë, të cilat i ka shpërndarë në faqen e saj në rrjetin social “Instagram”.

Kujtojmë që Greta është në pritje të ëmbël, lajm të cilin e ka zbuluar vetë me anë të një postimi ku ka zbuluar dhe gjininë e bebit./   S.M

Të fundit

Vajza gjen nënën e vdekur brenda sëndukut në Itali, trupi ishte dekompozuar

Trupi i pajetë i një gruaje që ishte dekompozuar është gjetur në një sënduk në dhomën e gjumit në...

Ç’ndodhi? Njerëzit reagojnë ashpër ndaj fushatës së re të ZARA-s

ZARA ka publikuar fushatën e re (më 9 dhjetor), e cila ka ndezur zemërimin e shumë njerëzvë në rrjetet sociale, veçanërisht mbështetësit e Palestinës,...

Situata me reshjet në vend, ministri Balla: Shoferët të qarkullojnë me kujdes

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar lidhur me situatën e krijuar në akset rrugore në vend pas reshjeve të shiut dhe dëborës. Balla u...

Jordania: Izraeli synon të dëbojë palestinezët nga Gaza

Ministri i Jashtëm i Jordanisë, Ayman Safadi, deklaron se Izraeli po e zbaton një politikë për t’i detyruar palestinezët të ikin nga Gaza përmes...

Adele hap shpirtin: Unë vuaj nga depresioni

Këngëtarja e famshme britanike Adele në një intervistë për Hollywood Reporter ka pranuar se vuan nga depresioni. Këngëtarja, e cila ka lindur dhe është rritur...

Lajme të tjera

Web TV