Konfirmohen zyrtarisht katër anëtarët e jurisë së Dancing With the Stars!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ilir Shaqiri si kryetar, Olta Gixhari, Valbona Selimllari dhe Lori Bala do të jenë zyrtarisht pjesë e jurisë së spektaklit të kërcimit, Dancing With The Stars.

Faqja zyrtare e Dancing With the Stars ka konfirmuar pak çaste më parë Ilir Shaqirin si kryetarin e jurisë.

Gjatë ditës së djeshme u konfirmua edhe Olta Gixhari, një nga vajzat më të përfolura të ekranit për shkak të natyrës ekspresive, humorit dhe ngacmimeve, e cila do të jetë pjesë e jurisë së “Dancing With The Stars”.

Një tjetër anëtare jurie, Lori Bala u publikua gjithashtu dje. Ajo shquhet për profesionalitetin e saj, natyrën kërkuese dhe kritike. Lori Bala ishte pjesë e kastit të balerinëve në sezonin e parë të DWTS dhe më e spikatura, duke marrë kështu ftesën live në gjysmëfinale për të qënë pjesë e jurisë. Ndërkohë, Valbona Selimllari u konfirmua sot përmes një postimi në Instagram.

Nga DWTS që pritet të fillojë së shpejti në Top Channel janë konfirmuar edhe konkurrentët, por ajo që nuk keni parë akoma është spektakli që do të mbërthejë shikuesit për më shumë se 12 javë dhe ka ende surpriza…/e.t

Të fundit

Aksidenti me gjashtë të plagosur në aksin Elbasan-Librazhd, zbardhen detajet e para

Është prangosur nga policia shoferi 67-vjeçar, i cili përplasi dje  automjetin me drejtues shtetasin A. A., 39 vjeç, banues...

S’është Amerika dhe as Anglia/ Në këto 5 vende mund të pasuroheni!

Doni të provoni fatin jashtë vendit, po mendoni të jepni dorëheqjen, të paketoni gjërat dhe të largoheni. Por ku të shkoni? Kjo është çështja. Një hulumtim...

Nga e ka prejardhjen emri i Tiranës?

Ekzistojnë disa hipoteza për prejardhjen e emrit Tiranë. Njëra hipotezë është që emri Tiranë vjen nga fjala Theranda, e përmendur në burimet e lashta...

Viti 2024 është për ju! Këto janë shenjat e horoskopit më me fat për vitin që vjen

Energjia që do të rrezatoni nga jashtë në vitin 2024 do të jetë aq intensive dhe e ndritshme sa të gjithë do ta vënë...

Çfarë po ndodh sot në Shqipëri?

Nga Spartak Ngjela I. Kur e vjetra kërkon të kthehet në pushtet, shoqërisht kjo është një komedi. Sot në Shqipëri janë dy vjetërsira politike: Enver Hoxha dhe...

Lajme të tjera

Web TV