Për kë bëhet fjalë?/ Gazetari plas ‘bombën’: Një video erotike në Bashkinë e…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gazetari Basir Çollaku ka paralajmëruar se një video tjetër erotike ekziston për bashkinë e Kukësit.

Paralajmërimi vjen pasi Partia Socialiste fitoi zgjedhjet e pjesshme në Kukës më Albert Halilajn.

Për kë bëhet fjalë? Paralajmërimi

Ky i fundit pasoi në detyrë Safet Gjicin, i cili u shkakrkua pasi doli në dritë një video erotike e tij.

Ai shfaqet në video me Alma K. e cila kryen favore seksuale në këmbim të një tenderi për kujdesine  qenve të rrugës.

Gjici aktualisht është pas hekurave, ndërsa Alma K. është në arrest shtëpie./  S.M

Të fundit

Vajza gjen nënën e vdekur brenda sëndukut në Itali, trupi ishte dekompozuar

Trupi i pajetë i një gruaje që ishte dekompozuar është gjetur në një sënduk në dhomën e gjumit në...

Ç’ndodhi? Njerëzit reagojnë ashpër ndaj fushatës së re të ZARA-s

ZARA ka publikuar fushatën e re (më 9 dhjetor), e cila ka ndezur zemërimin e shumë njerëzvë në rrjetet sociale, veçanërisht mbështetësit e Palestinës,...

Situata me reshjet në vend, ministri Balla: Shoferët të qarkullojnë me kujdes

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka reaguar lidhur me situatën e krijuar në akset rrugore në vend pas reshjeve të shiut dhe dëborës. Balla u...

Jordania: Izraeli synon të dëbojë palestinezët nga Gaza

Ministri i Jashtëm i Jordanisë, Ayman Safadi, deklaron se Izraeli po e zbaton një politikë për t’i detyruar palestinezët të ikin nga Gaza përmes...

Adele hap shpirtin: Unë vuaj nga depresioni

Këngëtarja e famshme britanike Adele në një intervistë për Hollywood Reporter ka pranuar se vuan nga depresioni. Këngëtarja, e cila ka lindur dhe është rritur...

Lajme të tjera

Web TV