Ndodh në Durrës! I riu i propozon të dashurës në ceremoninë e diplomimit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

E keni menduar ndonjëherë se momenti më i mirë për t’i propozuar partneres/it tuaj për martesë është në ceremoninë e diplomimit?

Një i ri në Durrës e ka bërë këtë dhe në fakt, ka marrë përgjigje pozitive. Gjithçka ka ndodhur në ceremoninë e diplomimit të studentëve të universitetit “Aleksandër Moisiu”.

Pak çaste para betimit një zemër me tullumbace të kuqe u shfaq para të gjithëve dhe Manuel i propozoi për martesë të sapo diplomuarës së tij të zemrës, Angelinës.

Ai u ftua t’i kërkonte dorën e saj rektores së universitetit të Durrësit Prof. Dr. Kseanela Sotirofskit dhe pas kësaj u ul në gjunjë, duek i bërë vazjës pyetjen.

Më pas ajo tha “PO” dhe ata shkëmbyen një puthje, teksa salla brohoriste dhe duartrokiste për ta./  S.M

Të fundit

VIDEO/ Roma ndalet në barazim në transfertën e Servettes, Lukaku gjen sërish rrjetën

Roma ka barazuar me rezultat 1-1 me Servetten në kuadër të grupit G në Ligën e Evropës. Vendasit e nisën...

VIDEO/ Aston Villa mposht Legian dhe vulos kualifikimin, supergol nga Ernest Muçi

Futbollisti shqiptar, Ernest Muçi, ka shënuar një super gol në përballjen mes Aston Villës dhe Legia Varshavës që u zhvillua në kuadër të raundit...

“S’ka qumësht, jepini ujë me sheqer”, qendra e grave të dhunuara lë foshnjat pa ushqim

Emisioni Fiks Fare solli një skandal me një qendër ku strehohen gratë e dhunuara, të cilat kanë një urdhër mbrojtje dhe shteti i dërgon...

OBSH: Rastet globale të malaries tejkaluan nivelet para pandemisë së COVID-19

Rastet globale të malaries tejkaluan nivelet para pandemisë së koronavirusit dhe arritën në 249 milionë në mes të një numri në rritje të kërcënimeve...

Agjencia e OKB-së për motin: Vitit 2023, më i nxehti në histori

Agjencia e OKB-së për motin njoftoi të enjten se viti 2023 është viti më i nxehtë i regjistruar ndonjëherë ndërsa paralajmëron se ka shenja...

Lajme të tjera

Web TV