Euro dhe paundi britanik në “krizë”/ Kursi i këmbimit, 3 tetor 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot, më 3 tetor 2023, dollari amerikan blihet me 100.2 lekë dhe shitet me 101.3 lekë.

Euro blihet me 105.5 lekë dhe shitet 106.4 lekë.

Franga zvicerane këmbehet në blerje me 108.8 lekë, ndërsa në shitje me 109.9 lekë.

Paundi britanik blihet me 121 lekë dhe shitet me 122 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.3 lekë, ndërsa në shitje me 74.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja./ S.M

Euro dhe paundi britanik në “krizë”/ Kursi i

Të fundit

“Janë 3 banda”/ Lubonja: Liderët politikë kanë grabitur shqiptarët

Në emisionin Open në News 24 u diskutua për deklaratat e kreut të PL Ilir Meta, si dhe për...

Françeska Murati në pritje të fëmijës së dytë, konfirmon lajmin në rrjetet sociale

Françeska Murati i dha sinjalet e para të pritjes së ëmbël vetëm pak ditë më parë, në një bisedë me ndjekësit e saj. Për...

Sefa: Është krijuar një koalicion anti-SPAK, ja pse ka frikë Edi Rama

Avokati Indrit Sefa në studion e emisionit “Open” në News24 tha se sot kemi një koalicion anti-SPAK, dhe do e shikoni se pas dy...

Berisha: “Kush prek votën, duhet të lërë kokën”

Gjatë fjalës së mbajtur në tubimin qytetar, kryetari i PD-së Sali Berisha ka ftuar të gjithë shqiptarët që të ngrihen dhe të mos qëndrojnë...

“U bë forca ime”, ja kujt ia dedikon fitoren e “Ferma VIP” Dijonis Biba

Dijonis Biba u shpall mbrëmjen e djeshme fitues i edicionit të parë të “Ferma VIP”. Ai u shpall si më i preferuari i publikut...

Lajme të tjera

Web TV