Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

”Këmbanë alarmi për të ardhmen”/ Binaj: Inteligjenca artificiale po kërcënon vajzat

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Për aludimet se në një video që po qarkullon në rrjetet sociale është Luana Vjollca, ka reaguar edhe aktori Florjan Binaj i cili shprehet se kjo është një këmbanë alarmi për të ardhmen e të gjitha vajzave, motrave, nënave, zonja e zonjushave që u rrezikohet dinjiteti, nderi, familja nga përdorimi i inteligjencës artificiale me dashakeqësinë për t’i bërë të ndihen keq.

Aktori shton më tej se duhet vepruar sa më shpejt, të përpilohet një kuadër ligjor dhe të miratohet ose do të mbetet vetëm të paguajmë dëmet e pakthyeshme me jetë njerëzish, ku fatkeqësisht vajzat janë viktimat e para të këtyre lloj mostrave.

Postimi i plotë:

”Para pak ditësh doli një video intime ku hamëndësohej që ishte një prej prezantueseve më të njohura dhe ndjekura të tv shqiptare…1 ditë më pas doli e njëjta video me portret tjetër…

Kjo është një këmbanë alarmi për të ardhmen e të gjitha vajzave, motrave, nënave, zonja e zonjushave që u rrezikohet dinjiteti nderi, familja, profesioni, jeta nga përdorimi i Inteligjencës Artificiale me dashakeqësinë për t’i bërë të ndihen keq, t’u kërkojnë para ose thjeshtë për t’i përbuzur publikisht!!!

Me kaq shumë perversa dhe manjakë që ka në qarkullim, programet e lira të inteligjencës artificiale që mund të shkarkohen në çdo celular, askush nuk është i mbrojtur nëse shteti nuk përpilon një ligj që çdo krijim, përdorim i inteligjencës artificiale të bëhet i dallueshëm me një mbishkrim (watermark) që të dallojë nga videot e vërteta dhe të dënohet me ligj keqpërdorimi i kësaj teknologjie, shoqëria jonë do pësojë goditjen dhe plagën më të madhe në historinë e saj!

Duhet vepruar sa më shpejt, të përpilohet një kuadër ligjor dhe të miratohet ose do të mbetet vetëm të paguajmë dëmet e pakthyeshme me jetë njerëzish, ku fatkeqësisht vajzat janë viktimat e para të këtyre lloj mostrave!!!”/   S.M

Lexo edhe :  Këshilli i BE-së miraton 13 mln euro ndihmë për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

Florjan Binaj: Inteligjenca artificiale po kërcënon vajzat!

Të fundit

Emma Roberts ndan lajmin e ëmbël me fansat: Jam fejuar

Aktorja e njohur, Emma Roberts është fejuar me partnerin e saj Cody John, siç ka bërë të ditur në...

Tre shenjat e Horoskopit që kthehen gjithmonë te ish partneri

Vazhdimi pas ndarjes nuk është gjithmonë i lehtë, veçanërisht nëse i përkisni një prej shenjave të mëposhtme që lehtë rrëshqasin prapa në marrëdhënie. Po, ndonjëherë...

Ja pse nuk duhet të flini me dritën ndezur!

Rritja e ekspozimit ndaj dritës gjatë natës gjatë orës 12:30 dhe 18:00 është e lidhur me një rrezik më të lartë të zhvillimit të...

Këto janë ushqimet të cilat falsifikohen më shpesh

Ushqimi i falsifikuar është një industri shumë miliarda dollarësh. Çdo ditë, konsumatorët mashtrohen të blejnë ushqime të etiketuara dhe të falsifikuara pa e vënë...

Moska arrin marrëveshjen e radhës me Kievin, shkëmbehen dhjetëra të burgosur lufte

Moska ka shkëmbyer 95 robër lufte ukrainas për një numër të barabartë të të burgosurve rusë, konfirmoi Ministria e Mbrojtjes të mërkurën. Trupat janë transportuar...

Lajme të tjera

Web TV