test

VIDEO/ Spikerja e lajmeve shpërthen në të qeshura gjatë transmetimit direkt

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Spikerja e lajmeve gjermane, Susanna Daubner, ka pasur një moment të sikletshëm gjatë transmetimit direkt në kanalin ARD.

Pasi kolegët i dhanë fjalën, gazetarja me 24 vite eksperiencë shpërtheu në të qeshura, të cilat nuk po i menaxhonte dot.

Më pas ajo tregoi se ka marrë shumë komente pozitive dhe pjesa më e madhe e njerëzve kanë thënë se momenti ishte shumë gazmor.

Daubner shpjegoi se shkak për të qeshurat ishte një kolege e cila foli me gëzim, pas një diskutimi për rregullat e sportit regbi./   S.M

Të fundit

Ilir Meta konfirmon ndarjen nga Monika Kryemadhi: Është ish-bashkëshortja ime

Ish-presidenti Ilir Meta, gjatë një interviste të dhënë për emisionin ‘Çim Peka Live’ në SyriTv, ka bërë një deklaratë...

Të njohurat dhe të panjohura e paktit mes Rusisë dhe Koresë së Veriut

Presidenti rus Vladimir Putin dhe udhëheqësi i Koresë së Veriut Kim Jong Un thanë se partneriteti i ri strategjik mes dy vendeve shënon përparim,...

Zhvillimet në PD/ Gjekmarkaj: Të gjejmë modusin të mos përjashtojmë njëri-tjetrin

Nënkryetari i PD-së, Agron Gjekmarkaj, tha nga studio e “Open” në News24 se pas vendimit të Gjykatës së Apelit sot kemi vetëm një Parti...

“Hysaj ka bërë dje vetëm një gabim”, Josa analizon mbrojtjen

Trajneri i njohur, Mirel Josa ishte i ftuar në “Euro 24”, në News 24, në emisionin e drejtuar nga Trevisa Tufa, ku analizoi mbrojtjen...

E rëndë në Itali/ Punëtori shqiptar plagoset me thikë

Një ngjarje e rëndë është regjistrua në Itali në Via Mulino da Capo di Giulianova. Një 34-vjeçar shqiptar është plagosur me thikë nga një...

Lajme të tjera

Web TV