Cekja i Beratit nuk mban dot lotët në dasmën e të birit (Video)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sejfulla Myftari, i njohur me emrin e artit si Cekja, është një ndër aktorët e humorit që ka një pupullaritet të madh.

I njohur gjithmonë për filmat e tij kryesisht komedi, duke bërë popullin shqiptar të qeshë, së fundmi aktori është emocionuar pafund në dasmën e djalit të tij.

Në disa video që po qarkullojnë në rrjetet sociale, artisti shihet teksa kërcen me të birin, ndërkohë që e puth edhe e përqafon. Ai nuk ka mundur t’i mbajë lotët teksa në sfond luhet një këngë dedikuar babait.

Të ftuar në këtë dasëm kanë qënë personazhe të njohur të showbiz-it shqiptar, ku në një video të postuar shihet aktorja Rita Lati, me të cilën ai ka bashkëpunuar në shumë filma.E.Ç

Të fundit

Mori nusen me karotrec, dhëndri lezhjan rrëfen arsyen që e shtyu drejt këtij vendimi

Emanueli dhe Rovena kanë rrëfyer në “Vizioni i i Pasdites” , historinë e dasmës së tyre, e cila tërhoqi...

Studio daneze, “në Vjosë”/ Alma Hoxha: Stacion informimi për turizmin edhe në Përmet

Kryetarja e bashkisë së Përmetit në një intervistë në për mediat foli për turizmin, duke theksuar se gjatë këtij viti janë regjistruar rreth 100...

5 gjëra që nënat e reja duhet t’i dinë, por askush nuk ua thotë

Të qenit një nënë e re është një sfidë më vete. Një tjetër status, një stil ndryshe jete, por mbi të gjitha një bebe...

Ndryshime në dikaster, emërohet drejtori i ri i Shërbimit të Provës (Emri)

Ministri i Drejtësisë Ulsi Manja ka propozuar në takimin e sotëm në Këshillin e Ministrave emrin për Drejtorin e Përgjithshëm të Shërbimit të Provës Mësohet...

Ndryshime dhe të papritura, datat që duhet të mbash mend në dhjetor

12 dhjetor – Hëna e re në Shigjetar Kjo hënë e re të motivon të zgjerosh horizontin, të marrësh më shumë informacion dhe të ndërmarrësh...

Lajme të tjera

Web TV